Moderna dizaina viesnīcu telefona aparāti jebkuram interjeram

Moderna dizaina viesnīcu telefona aparāti jebkuram interjeram

Viesnīcas visā pasaulē uzstāj uz īpašu viesnīcu telefonu uzstādīšanu. Šādi tālruņi atšķiras no biroja tālruņiem galvenokārt ar to, ka tie tiek izstrādāti viesu ērtībām. Kā rāda pieredze, šodien arvien lielāka loma viesu istabas koptēlā ir telefona aparāta dizainam, kuram jāierakstās numura istabas interjerā. IT un telekomunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Adventus Solutions piedāvā plašu telefonu aparātu kolekciju, kas nodrošina gan kvalitatīvas komunikācijas iespējas, gan lieliski papildina viesu istabas interjeru.

Telefonu aparātu plašo klāstu pārstāv tādi pasaulē pazīstami zīmoli kā AEI Communications, Cetis (Teledex, Telematrix), Cotell (Fuego), Bittel (Jacob Jensen), Vtech. Ikviena viesnīca var izvēlēties sev piemērotāko tālruņu veidu – Analogie, IP vai SIP telefonu. Ikviens no minētajiem zīmoliem piedāvā arī vairākas iespējas tālruņu novietojuma ziņā, piemēram, liekami uz galda vai stiprināmi pie sienas.

Tāpat liela izvēles brīvība tiek dota, izvēloties tīkamāko dizainu, krāsu un personalizāciju, apdrukājot tālruņa priekšējo paneli.

Adventus Solutions nosaucis arī dažas no ievērojamākajām viesnīcas tālruņu priekšrocībām salīdzinājumā ar parastajiem telefoniem:

  • Moderns dizains un augstākā līmeņa tehniskie risinājumi analogā, VoIP, vadu un bezvadu konfigurācijā.
  • Savietojami ar lielāko daļu PBX telefona centrāļu, ieskaitot Alcatel-Lucent, Siemens, Avaya, Cisco, Mitel, Aastra (Ericsson), Nortel, Panasonicc.
  • Personalizācijas iespējas: viesnīcas logotips, dažādas krāsas un citi individuāli risinājumi uz tālruņu priekšējiem paneļiem.
  • Tālruņi ir gatavi lietošanai uzreiz pēc pievienošanas.
  • Viesnīcu telefoni ir izgatavoti no augstas klases plastmasas (ABS), kas garantē pastāvīgu tālruņa plastmasas krāsu.
  • Vannas istabas tālruņi ir ūdensnecaurlaidīgi, kas garantē absolūtu drošību, lietojot telefonus vannasistabās.

Plašāka informācija par uzņēmuma Adventus Solutions piedāvāto viesnīcas tālruņu klāstu un tā pārstāvētajiem zīmoliem atrodama šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!