Norisināsies konference par ārpakalpojumiem un to nozīmi uzņēmuma efektivitātes palielināšanā un izmaksu samazināšanā

Norisināsies konference par ārpakalpojumiem un to nozīmi uzņēmuma efektivitātes palielināšanā un izmaksu samazināšanā

Kā pielāgoties mūsdienu biznesa nekonkrētībai un arvien pieaugošajam tempam, nezaudējot konkurētspēju un audzējot efektivitāti? Šeit izpalīdzīgu roku sniegs ārpakalpojumi. Ārpakalpojumu piedāvātās iespējas dažādos uzņēmuma segmentos un konkrēti grāmatvedībā, personālvadībā un klientu apkalpošanā, ārpakalpojumu slēptās puses, kā attīstīt finanses, izmantojot tikai vienu ārpakalpojumu? Par šo un daudz ko citu 23. februārī BiSMART rīkotajā tiešsaistes konferencē  “Ārpakalpojumi”. 

Ja vēlies palielināt sava uzņēmuma efektivitāti, vienlaikus samazinot izmaksas, iespējams, vērts apsvērt ideju par ārpakalpojumiem. Par to, kā spert pirmos soļus ārpakalpojumu izmantošanā un kurās jomās šo iespēju būtu vērts pielietot, konferencē pastāstīs zinoši jomas eksperti. 

Konferenci atklās un ar ārpakalpojumu sniegtajām iespējām dalīsies BiSMART vadītājs Juris Kabakovs. Vai uzņēmumam vajadzīgs savs algu grāmatvedis, atbildi uz šo jautājumu sniegs PwC Latvija nodokļu pārvaldības un grāmatvedības pakalpojumu nodaļas vadītāja Sanita Ansone. Par to, kas jāņem vērā, salīdzinot izmaksas klientu apkalpošanas iekšējiem resursiem un ārpakalpojumam, pastāstīs CSC Telecom sadarbības partneris Helvids Skeltons. Kas ir “kečupa efekts” un kā uzņēmumam tam labāk sagatavoties? To ārpakalpojumu kontekstā atklās Lursoft IT korporatīvo klientu konsultante Rūta Beirote. Par ārpakalpojumu slēptajām pusēm un to, kas dažkārt paliek nepamanīts, pastāstīs Tet datu centru biznesa attīstības direktors Māris Sperga. Ar personālvadību kā ārpakalpojumu un kādas iespējas tas var sniegt uzņēmumam, iepazīstinās Talentor Latvia vadošā partnere Agata Anča. Kā attīstīt finanses, izmantojot tikai vienu ārpakalpojumu, atklās Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons

Konferenci sev ērtā veidā varēs vērot ikviens interesents, taču īpaši saistoša tā noteikti būs uzņēmumu īpašniekiem, vadītājiem, biznesa attīstītājiem, augstākajam un vidējam menedžmentam, nodaļu vadītājiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!