Norisināsies konference par gudru ārpakalpojumu ieviešanu uzņēmumā

Norisināsies konference par gudru ārpakalpojumu ieviešanu uzņēmumā

Laikā, kad tehnoloģiju attīstība iet savu uzvaras gājienu, būtu tikai gudri to izmantot savā labā. Piemēram, ārpakalpojumi piedāvā plašu iespēju spektru, ļaujot koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību, ietaupīt resursus un nodrošināt kvalitatīvāku un ātrāku servisu. Ārpakalpojumi kā risinājums izmaksu samazināšanā, efektivitātes celšanā, gudrā datu glabāšanā, komunikācijas risinājumos. Šīs un vēl citas ārpakalpojumu piedāvātās iespējas tiks apskatītas BiSMART rīkotajā konferencē “Ārpakalpojumi”.

26. februārī viesnīcā Islande Hotel Riga norisināsies biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART rīkotā konference “Ārpakalpojumi”. Pasākumā tiks apskatīts tas, kādas iespējas uzņēmuma darbībā un attīstībā paver ārpakalpojumi, kā arī pastāstīts, kurš no ārpakalpojumu risinājumiem būtu piemērots uzņēmumam konkrētā brīdī un situācijā. Konferences mērķauditorija ir uzņēmumu īpašnieki un vadītāji, biznesa attīstītāji, augstākais un vidējais menedžments, kā arī nodaļu vadītāji.

Pasākumā tiks noskaidrotas atbildes uz virkni jautājumu, kas aktuāli brīdī, kad rodas nepieciešamība izmantot ārpakalpojumus. Piemēram,

kādos gadījumos ārpakalpojumu izmantošana nesīs augļus un kādos gadījumos no tiem tomēr atteikties, kādi ir efektīvas pakalpojumu sniegšanas noslēpumi un kādus rīkus un risinājumus pakalpojumu sniegšanā vislabāk izmantot?

Ārpakalpojumus var izmantot virknē dažādu uzņēmuma segmentu. Piemēram, SEB bankas iepirkumu pārvaldes vadītājs Māris Modriņš atklās to, kā ar ārpakalpojumu palīdzību celt uzņēmuma efektivitāti un vienlaicīgi samazināt izmaksas. Mailigen dibinātājs un izpilddirektors Jānis Rozenblats pastāstīs par to, kad un kāpēc iegādāties mārketingu kā ārpakalpojumu. FIMA komercdirektors Aleksandrs Grebežs iepazīstinās ar mākoņpakalpojumiem kā veiksmīga biznesa pamatu un risinājumu uzņēmuma efektivitātes celšanai.

Par šīm un vēl citām tēmām zinoši savas jomas eksperti diskutēs, dalīsies pieredzē un sniegs padomu tiem, kuru uzņēmumā ārpakalpojumi šodien tiek izmantoti, kā arī tiem, kuru kompānijā šos risinājumus vēl tikai gatavojas ieviest, apsver to darīt pārskatāmā nākotnē vai arī vienkārši interesējas par ārpakalpojumu sniegtajām iespējām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!