Norisināsies konference par IT gudru un pārdomātu lietošanu valsts un uzņēmumu kontekstā

Norisināsies konference par IT gudru un pārdomātu lietošanu valsts un uzņēmumu kontekstā

Informācijas tehnoloģijas – mūsdienu pasaules spožums un posts. Vienam tās var nest jaunas, vēl nebijušas iespējas un panākumus biznesā, citam – problēmas un sāpīgus izdevumus. Taču, kāds ir tas noslēpums, kā informācijas tehnoloģijas lietot gudri, lai tās sniegtu cerēto labumu, palīdzētu būt soli priekšā konkurentiem un nesagādātu rūgtu vilšanos? Atbildes uz šo un citiem ar IT jomu saistītiem jautājumiem tiks sniegtas BiSMART rīkotajā nozares konferencē “IT”.

26. martā Islande Hotel Riga norisināsies biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART rīkotā nozares konference “IT”, kas veltīta informācijas tehnoloģiju sniegtajām iespējām un izaicinājumiem gan valsts, gan uzņēmumu kontekstā. Iedvesmoties jaunām un gudrām pārmaiņām aicināti visu nozaru IT direktori, IT attīstības un IT nodaļu vadītāji, IT nozares uzņēmumu vadītāji un augstākais menedžments, kā arī visi tie, kuriem nav vienaldzīga savā darbavietā esošās IT nodaļas attīstība.

Pasākumā tiks atklāta virkne jaunāko tendenču un izaicinājumu IT kontekstā.

Ar aktuālo un būtisko informācijas tehnoloģiju drošības lauciņā iepazīstinās CERT attīstības projektu vadītājs Egīls Stūrmanis. Par moderniem un mūsdienu vajadzībām atbilstošiem datu tīkliem pastāstīs Alcatel-Lucent Enterprise Adventus pārstāvis Jari-Pekka Satumaki. Par 5G sniegtajām iespējām un to,  kādas plaisas šī tehnoloģija varētu radīt digitālajā pasaulē, atklās VAS Elektroniskie sakari attīstības nodaļas vadītājs Neils Kalniņš. Savukārt par jauniešu izglītošanu IT jomā, šodienas problēmām un nākotnes izaicinājumiem pastāstīs Rīgas Biznesa skolas direktors Jānis Grēviņš. Taču tas nebūt nav viss.

Konferences skatītāji tiks iepazīstināti arī ar virkni IT pasaulē nozīmīgu, bet ne visiem zināmu jēdzienu skaidrojumu un pielietojumu. Blokķēde ir mūsdienu digitālās pasaules viena no ievērojamākajām un daudzfunkcionālajām tehnoloģijām, un konferencē varēs uzzināt plašāku informāciju par to, kur un kā šo tehnoloģiju izmantot visveiksmīgāk. Zinoši eksperti un jomas guru pastāstīs sīkāk par tādām aizvien aktuālākām tēmām kā splinternets, priviliģētie lietotāji un to veiksmīga pārvaldība. Tāpat tiks atklāts tas, kāda saistība ir starp mākoņpakalpojumiem un viedajām kamerām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!