Pašmāju erudīcijas spēle piesaistījusi jau 10 000 spēlētāju

Pašmāju erudīcijas spēle piesaistījusi jau 10 000 spēlētāju

Pēc uzņēmuma Draugiem Group pārstāvju teiktā - kaut arī spēle tika palaista vien pirms divām nedēļām, to jau ir lejupielādējuši vairāk nekā 10 000 spēlētāju. Katras tiešraides laikā spēlei pieslēdzas vairak nekā četri tūkstoši spēlētāju, dažkārt šīs skaitlis pārsniedz pat piecus tūkstošus.

Spēlei nav noteikta mērķauditorija. To var spēlēt visi, kam ir viedtālrunis un vēlme pavadīt brīvo laiku, uzspēlējot erudīcijas spēli un jautri pavadot laiku.

Katrā spēlē ir divapadsmit jautājumi, kas sakārtoti no vieglākā uz sarežģītāko. Lai atvieglotu jautājumu atbildēšanu, tiek piedāvātas arī papildiespējas, kuras gan pēdejā  - divpadsmitajā  jautājumā – izmantot nevar. Katra jautājuma atbildēšanai dotas desmit sekundes. Atbildot nepareizi uz kādu no jautājumiem, naudas balvu vairs nav iespējams saņemt, tomēr spēlētājs var turpināt spēli un iegūt jaunas zināšanas.

Spēles ideja ir aizgūta no ASV, izpētot šīs spēles panākumus un saprotot, cik tā ir pieprasīta un populāra, Draugiem Group nolēma šādu spēli ieviest arī Latvijā. Viens no spēles vadītājiem Aivis Ceriņš komentē, ka cilvēkam, kurš nedzīvo konkrētā valstī, ir neinteresanti atbildēt uz specifiskiem jautājumiem, tāpēc Draugiem Group izveidoja šo spēli ar jautājumiem, kuru tēmas ir tuvas un pazīstamas lielākajai daļai cilvēku.

Ja spēlētāju skaits turpinās pieaugt, tad „Playful.tv” tiks paplašināta, izveidojot arī dažādas tematiskās spēles. Tāpat spēles paplašināšana varētu notikt arī aiz Latvijas robežām, piedāvājot šādu erudīcijas izklaidi dažādu Eiropas valstu iedzīvotājiem ar katrai valstij  pielāgotu valodu un tēmām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!