PwC iepazīstina ar rīku efektīvākai klientu un ekspertu sadarbībai

PwC iepazīstina ar rīku efektīvākai klientu un ekspertu sadarbībai

Uz sarunu par viedām biznesa tehnoloģijām uzņēmumam tika uzaicināts uzņēmuma “PwC Latvija” pārstāvis Ričards Freimanis, kurš pastāstīja par jaunu un unikālu risinājumu veiksmīgai klientu un ekspertu sadarbībai – PwC Flexible Legal Resources.

Pēdējo divu mēnešu laikā daudzi uzņēmēji saskārušies ar tādu krīzes izraisītu stāvokli kā forsmažors, kad nepārvarami apstākļi kontrolē notiekošo, ko paši saviem spēkiem nekādi nevaram mainīt. Tas ļoti ietekmē arī sadarbību ar partneriem un klientiem. Taču palīdzīgu roku šajā situācijā var sniegt risinājums  -  PwC Flexible Legal Resources. Ričards Freimanis sarunā stāsta, ka tas ir rīks, kas nodrošina darbaspēka resursu iekšējiem uzņēmuma departamentiem brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Piemēram, trūkst darbaspēks ar specifiskām zināšanām. Risinājums noderēs tajās situācijās, kad uzņēmums saskaras ar neparedzētu projektu pārslodzi vai specifiskiem uzdevumiem, kuru izpildei īsākam vai garākam laikam, taču visbiežāk uz pāris mēnešiem nepieciešams cilvēks ar atbilstošām zināšanām.   

Risinājums sākotnēji tika radīts ar mērķi novērst darbinieku ar juridiskām zināšanām trūkumu.

Taču tirgus pieprasa arī cita veida speciālistus, līdz ar to PwC Flexible Legal Resources piedāvā savus pakalpojumus arī finanšu un grāmatvedības jomas darbinieku meklējumos. Piemēram, šobrīd ar PwC Flexible Legal Resources risinājumu savam uzņēmumam iespējams atrast arī zinošu un kompetentu finanšu direktoru.

R. Freimanis skaidro, ka, ja uzņēmumam nepieciešams speciālists, piemēram, juridisko jautājumu risināšanā, iespējams izvēlēties no diviem variantiem - ņemt klasiskus juridiskos pakalpojumus vai elastīgus darba spēka resursus. Tāpat uzņēmumam tiek sniegti ieteikumi un piemērotākais risinājums nepieciešamo darbaspēka resursu ieguvē. Atkarībā no uzņēmumā paveicamajiem uzdevumiem, iespējams izvēlēties no junior līdz pat senior līmeņa speciālistiem, tādējādi atrodot zinošāko darbinieku konkrētu jautājumu risināšanā. Izvēles iespējas pieejamas arī tajā, cik dienas nedēļā piesaistītais darbinieks strādā un citus ar darbu saistītus nosacījumus.

Ar pakalpojumu tuvāk var iepazīties: šeit.

Sarunu ar Ričardu Freimani var noklausīties šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!