Rīgā notiks IT tendencēm un izaicinājumiem veltīta konference

Rīgā notiks IT tendencēm un izaicinājumiem veltīta konference

27. septembrī Islande Hotel Riga norisināsies BiSMART IT konference, kas veltīta nozarei, kura uzņēmumiem mūsdienās sagādā ne vienu vien izaicinājumu – informācijas tehnoloģijām (IT). Izzināt IT nozares izaicinājumus un jaunākās tendences īpaši aicināti IT direktori, IT attīstības vadītāji un IT nodaļu vadītāji.

Nedaudz iepazīstoties ar konferences saturu un lektoriem - kā viens no ekspertiem uzstāsies Mailigen pārstāvis Aleksandrs Viļums, kurš runās par to, ar kādiem izaicinājumiem starptautiski saskaras e-pastu sūtītāji, un risinājumiem e-pastu piegādei iesūtnē (inbox kastītē).

Uzņēmumu vadītājiem jau tagad ir unikālas iespējas iesaistīties jaunajās ieņēmumu plūsmās, ko veicina digitālais bizness. Tajā pašā laikā ir nepieciešama skaidri noteikta digitālā stratēģija, lai uzņēmumiem izmantotu iespējas, ko piedāvā jaunās tehnoloģijas. Par lielākām priekšrocībām, ko jaunā digitālā stratēģija varētu sniegt jūsu uzņēmumam un jūsu lietotājiem IT konferencē, stāstīs Adventus Solutions lektors Andris Laumanis, Alcatel-Lucent Enterprise reģionālais vadītājs Baltijā.

Tāpat – kādi ir galvenie izaicinājumi, tendences un labās prakses, organizējot IT drošības pārvaldību ar SIEM risinājumu palīdzību, iepazīstinās Corporate Solutions IT projektu vadītājs Juris Āboliņš. Par hakatoniem kā labās prakses piemēru pastāstīs Latvijas IT klāsteris izpilddirektore Aiga Irmeja. Mūsdienās ikviena uzņēmuma veiksmīgā attīstībā būtiska loma ir arī prasmēm rūpīgi glabāt un izmantot uzņēmuma rīcībā esošos datus. Par darbiniekiem kā informācijas drošības vājo posmu pastāstīs Corporate Solutions grupas pārstāvis Rūdolfs Tonigs. 

Ar šiem un vēl citiem gan ekspertu viedokļiem, padomiem, risinājumiem, gan pieredzes stāstiem BiSMART IT konferencē varēs iepazīties ikviens, kam rūp un interesē sava uzņēmuma IT vides labklājība.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!