Saistību Grafs kartē – iespēja analizēt uzņēmumu un personas saistības arī no ģeogrāfiskā aspekta

Saistību Grafs kartē – iespēja analizēt uzņēmumu un personas saistības arī no ģeogrāfiskā aspekta

Klienta izpētes procesā nākas analizēt plašu informācijas apjomu, taču lielā datu apjoma dēļ izpēte var būt sarežģīta un laikietilpīga. Izpētes procesu ērtāku un vienkāršāku padara Lursoft piedāvātais datu vizualizācijas rīks “Saistību grafs”, ar kura palīdzību var atklāt aktuālās un/vai vēsturiskās saistības starp vairākām juridiskām vai fiziskām personām Latvijā.

Atsaucoties uz “Saistību Grafa” lietotāju ierosinājumiem, Lursoft tagad izveidojis arī jaunu pakalpojumu – “Saistību Grafs kartē”. Tas ļauj pētīt personas un uzņēmumu saistības arī no ģeogrāfiskā aspekta, sniedzot iespēju kartē pārlūkot, kur reģistrēti saistītie uzņēmumi. "Saistību Grafs" kartē dod iespēju lietotājam izvērtēt arī izvēlētās personas valsts risku.

Ar “Saistību Grafu kartē”:

  • Būs iespēja pārskatīt personas un uzņēmumu aktuālās un arī vēsturiskās saistības;
  • Varēsi apskatīt uzņēmumu ģeogrāfisko pārklājumu;
  • Uzskatāmi saskatīsi sakritības starp uzņēmumu juridiskajām adresēm;
  • Varēsi izvērtēt uzņēmuma vai personas valsts risku.

"Saistību Grafs" kartē ļauj uzreiz arī redzēt, vai uzņēmumi ir aktīvi, vai tiem ir iesniegts pārskats par pēdējo finanšu gadu un gan juridiskas, gan fiziskas personas gadījumā pārliecināties, vai tām ir aktuāli nodrošinājumi, maksātnespēja un komercķīlas.

Fiziskas personas gadījumā grafs ataino saites uz uzņēmumiem, kuros attiecīgā persona ir patiesais labuma guvējs, dalībnieks, amatpersona vai arī savulaik bijis revidents, savukārt starp juridiskajām personām tiek uzrādītas visas saistības, kurās attiecīgajam uzņēmumam pieder daļas citā uzņēmumā.

“Saistību Grafa” kartē vari:

  • Norādīt, kādas saites vēlies redzēt – visas, tikai aktuālās vai tikai vēsturiskās;
  • Izvēlēties līmeni, cik padziļināti vēlies pētīt pastāvošās saistības
  • Piekļūt interesējošā uzņēmuma izziņai, gada pārskatiem, skatīt tā filiāles.

Lai pārbaudītu interesējošā uzņēmuma vai personas saites, nepieciešams norādīt tikai uzņēmuma reģistrācijas numuru vai arī fiziskās personas kodu, kā arī izvēlēties grafa veidu.

Tāpat kā citi Lursoft pakalpojumi arī jaunizveidotais pakalpojums lietotājam ir pieejams tā pieprasījumu arhīvā, līdz ar to ir iespēja, piemēram, uzraugošajām iestādēm pierādīt, ka tas konkrētā datumā un laikā veicis klienta izpēti un kāds ir bijis saņemtā pakalpojuma saturs.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!