Seminārā noskaidros efektīvus risinājumus datu centru uzlabošanai

Seminārā noskaidros efektīvus risinājumus datu centru uzlabošanai

Semināru “Simplification of Datacenter” rīko IT uzņēmums Datakom sadarbībā ar programmatūras izstrādes kompānijām Citrix un Nutanix. Šajā pasākumā ikvienam interesentam būs iespēja rast atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar datu centriem un risinājumiem to uzlabošanai. Līdztekus tam varēs iepazīties ar Citrix un Nutanix piedāvātajiem rīkiem.

Seminārā tuvāk tiks pastāstīts, piemēram, par to, kā izveidot savu privāto mākoni; kā uzlabot sava biznesa efektivitāti ar pilnībā digitalizētas darba vietas palīdzību; kā palielināt aplikāciju lietojamību un nodrošināt nevainojamu veiktspēju ar Citrix risinājumiem.

Ar saviem jaunumiem nozares ietvaros dalīsies Datakom pārstāvji. Semināra noslēgumā atpūsties no IT pasaules sagādātajiem izaicinājumiem aicinās Māris Olte. Viņš rosinās informācijas tehnoloģijas laiku pa laikam nolikt malā un pievērsties dabai, atpūtai un sportam.   

Jāatzīmē, ka seminārs “Simplification of Datacenter” norisināsies 31. oktobrī no 14:30 līdz 18:30 “Kiwi Diwi” zālē Rīgā, Līksnas ielā 9A. Lai kļūtu par semināra dalībnieku, nepieciešams reģistrēties šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!