30.martā veiksmīgi aizvadīts BiSMART seminārs “Ražošana. Eksports. Attīstība”

30.martā veiksmīgi aizvadīts BiSMART seminārs “Ražošana. Eksports. Attīstība”

Tiešraide! Šobrīd noris BiSMART seminārs “Ražošana. Eksports. Attīstība”

Ceturtdien, 30. martā, ražošanas un eksporta nozares izaicinājumus aktualizē biznesa tehnoloģiju platforma BiSMART seminārā “Ražošana. Eksports. Attīstība”.

Seminārā ražošanas un eksporta uzņēmumu vadītājiem un augstākajam menedžmentam tiks skatītas tēmas, kas būtiskas mūsdienu mainīgajā un ļoti dinamiskajā pasaulē. “Uzņēmuma attīstības pamats ir aizvien jaunu risinājumu meklēšana,  tehnoloģiju attīstīšana un jaunas eksporta iespējas, tādēļ ražošanas nozares un eksporta tematika vienmēr ir aktuāla un pieprasīta”, uzsver BiSMART platformas vadītājs Juris Kabakovs. 

Ar šī brīža būtiskākajiem ražošanas un eksporta nozares izaicinājumiem semināru atklās Mārtiņš Tiknuss, GatewayBaltic partneris, savukārt par to, kā izprast uzņēmuma attīstības virzienus ilgermiņā un kādi ir efektivitātes līmeņi, skaidros Anita Kalniņa, PwC Latvija Biznesa vadības konsultāciju projektu vadītāja.

Tēmu bloku “Ražošana. Attīstība”  atklās Andrejs Popovs, Datavard SAP vizionārs, sadarbībā ar SAP Latvija, aktualizējot, kā biznesa tehnoloģijas var palīdzēt ražošanas industrijai un kā virzāmies uz Industry 4.0.  Par ražošanu mākoņos - kā mainās ražošanas standarti un kā notiks procesi nākotnē, ieskicēs Antons Sauškins, Cisco Latvia teritorijas biznesa vadītājs. Savukārt, tēmu bloku noslēgs Sandis Riņķis, Latvijas Mobilais Telefons korporatīvo risinājumu vadītājs un Inga Līduma, WILL Sensors vadītāja, runājot par biznesu pārmaiņu laikmetā - kā ražošanas nozari ietekmē lietu internets (Internet of Things). 

Semināra otro tēmu bloku  “E-komercija. Eksports” atklās Māris Naglis Inspired E-commerce līdzdibinātājs un vadītājs ar tematu “E-komercija kā katra ražošanas uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa”. Ar efektīvākajām norēķinu sistēmām e-komercijas risinājumiem, iepazīstinās Edmunds Astičs, Nordea bankas Naudas plūsmas vadības risinājumu nodaļas vadītājs, savukārt, tēmu bloku noslēgs Oskars Krastiņš, Telia Latvija mākoņpakalpojumu vadītājs, aktualizējot mākoni kā elastīga mūsdienu platforma ražošanā un e-komercijā.

Plašāka informācija par semināru: http://ej.uz/seminars-razosana

Tiešraide skatāma: www.bismart.lv/tiesraide

Par BiSMART

BiSMART ir platforma, kur tiekas bizness, idejas un viedās tehnoloģijas. BiSMART apvieno progresīvākos, veiksmīgākos un atvērtākos uzņēmumus, kas ir saistīti ar biznesa tehnoloģiju pakalpojumiem un ir plaši pazīstami kā Latvijā, tā pasaulē. Vienkārši par sarežģīto! Vairāk par BiSMART aktivitātēm var uzzināt šeit: www.bismart.lv  

BiSMART partneri: „Telia Latvija”, „Latvijas Mobilais Telefons”, „Valmieras pilsētas pašvaldība”, “Corporate Solutions” „IBM”, „Nordea”, “Fima”, „Cisco”, „Adventus Solutions”, „SAP”, “PwC Latvija” un „Xetara”. Atbalstītāji: „Canon Biznesa Centrs IB Serviss”.  Informatīvie partneri: „Kapitāls”, „Lursoft” un „Delfi”.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!