Tiešsaistē norisināsies vērienīgais BiSMART biznesa forums

Tiešsaistē norisināsies vērienīgais BiSMART biznesa forums

Pasaule šobrīd saskaras ar virkni izaicinājumu, kam sagatavoties iepriekš nebija iespējams. Gan valstij un sabiedrībai, gan ikvienam uzņēmumam šis ir laiks, kad jādomā, kā pielāgoties jaunajai situācijai un raudzīties ar skatu nākotnē…jo šīs vēl nav beigas. Tieši tāpēc, lai daudzpusīgi informētu par to, kas šobrīd interesē ikvienu uzņēmumu, BiSMART 29. maijā aicina pievienoties tiešsaistes biznesa forumam, lai saņemtu atbildes arī uz sev aktuāliem jautājumiem biznesā, uzņēmējdarbībā, mārketingā, e-komercijā, ekonomikā un virknē citu jomu, iepazītos ar uzņēmēju pieredzes stāstiem un atrastu labākos risinājumus savam biznesam.

Grūti iedomāties jomu, ko esošās pārmaiņas nebūtu skārušas, tieši tāpēc BiSMART biznesa forumā tiks apskatīts daudzveidīgs tematu loks, lai katrs atrastu sev aktuālāko un noderīgāko informāciju. Pasākumā aicināti uzņēmēji, jomas speciālisti, domātāji un eksperti, kuri dalīsies savā pieredzē, pārdomās, prognozēs un ieteikumos. Foruma programma sadalīta trīs lielās daļās, katrā no tām apskatot galvenos izaicinājumus, tendences un risinājumus biznesā un uzņēmējdarbībā, vienlaikus rosinot padomāt, kā situācija pasaulē varētu ietekmēt šīs jomas.

Pasākuma saturs būs saistošs ikvienā biznesā un katram vadītājam, kam rūp sava uzņēmuma nākotne.

Nedaudz iepazīstoties ar foruma programmu, jāatzīmē, ka tajā uzstāsies ekonomists Dainis Gašpuitis, kurš iepazīstinās ar jaunākajām mikro un makroekonomikas prognozēm. Par aktuālākajām darba tirgus tendencēm pastāstīs CV-Online Latvia vadītājs Aivis Brodiņš. Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa parunās par Latvijas biznesu skaitļos. VID ģenerāldirektora vietniece Vita Narnicka dalīsies ar derīgiem ieteikumiem uzņēmējiem. ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš pastāstīs par uzņēmējiem pieejamajiem biznesa atbalsta instrumentiem. To, kas notiek investīciju tirgos un kur šobrīd ieguldīt visizdevīgāk, atklās investīciju baņķieris Ģirts Rungainis. Tie ir tikai daži no lektoriem, kuri sniegs patiesi noderīgu un aktuālu saturu.

BiSMART biznesa forums ikvienu interesentu aicinās pievienoties tiešsaistē, ļaujot piesātināto saturu izbaudīt kopā gan ar rīta kafiju, gan jau pusdienas maltīti. Ar pilnu pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit. Savukārt biļetes uz BiSMART biznesa forumu iespējams iegādāties Bezrindas.lv.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!