Uzņēmējus bez maksas izglītos inovāciju vadībā

Uzņēmējus bez maksas izglītos inovāciju vadībā

No šodienas, 3. augusta, līdz 17. augustam Latvijas uzņēmumu vadītājiem iespējams pieteikties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Rīgas Biznesa skolas (RBS) rīkotajām bezmaksas apmācībām Mini-MBA inovāciju vadības programmā. Norādīts, ka vienā grupā mācības apgūs ierobežots skaits dalībnieku - līdz 20 uzņēmējiem, tāpēc, ja ir vēlme apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kā savu biznesu padarīt unikālu un konkurētspējīgu, pieteikšanos, domājams, nevajadzētu atlikt gluži uz pēdējo brīdi.

Mini-MBA ir visai plaši lietots formāts, ko praktizē biznesa augstskolas visā pasaulē. Tas pēc satura un būtības līdzinās biznesa administrācijas maģistra studiju programmām. Mini-MBA mācību programma pamatā domāta uzņēmumu un organizāciju topošajiem un esošajiem augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem. Pēc mācību ilguma tās parasti ir īsākas nekā regulārās augstskolu studiju programmas, taču intensīvākas.

LIAA un RBS organizētās Mini-MBA apmācības norisināsies no 17. septembra līdz 11. decembrim. Par dalību jāmaksā nebūs, un paredzēts, ka tās vadīs pieredzējuši gan vietējie, gan ārvalstu lektori un mentori. Līdzīgi kā citās apmācībās, arī šajās sekmīgs iznākums ļaus dalībniekam iegūt sertifikātu. Norādīts, ka līdz šim uz iespēju apgūt Mini-MBA piesakās vairāk gribētāju nekā paredzēts apmācīt, tāpēc savu vietu dalībnieku sarakstā var iegūt konkursa kārtībā.

RBS MBA programmu direktors Aldis Greitāns uzsver, ka -

Mini-MBA programmas ietvaros dalībnieki pamatā attīsta inovāciju idejas projektu, vienlaikus piedaloties gan lekcijās, gan praktiskajās nodarbībās, kas arīdzan ir vērtīgas jaunu biznesa modeļu attīstībā. 

Jāpiebilst, ka LIAA un RBS rīkotās apmācības līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, kā arī Eiropas Savienība.

Detalizētāku informāciju par šīm apmācībām iespējams iegūt šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!