Uzņēmumus apmācīs efektīvākā krīzes pārvarēšanā

Uzņēmumus apmācīs efektīvākā krīzes pārvarēšanā

Vairāki ekonomisti jau iepriekš tika izteikušies, ka drīzumā gaidāma ekonomikas lejupslīde, tomēr Covid-19 šo prognozi ne vien apstiprināja, bet arī paātrināja. Tiek norādīts, ka vīrusa radītā krīze iecirtīs krietni lielāku robu ekonomikā nekā iepriekš piedzīvotā. Lai šo izaicinājumiem pilno laiku uzņēmēji izdzīvotu un pārdzīvotu pēc iespējas veiksmīgāk un nesāpīgāk, visu aprīli būs iespēja piedalīties bezmaksas krīzes pārvarēšanas kursos.

Ekonomikas krīzēs parasti lielākā nežēlastībā krīt tieši mazie un vidējie uzņēmumi (MVU), kuru vadītāji un īpašnieki arī būs galvenā mērķauditorija kursos, kuros mācīs efektīvākas krīzes pārvarēšanas trikus. Tāpat kursu ietvaros uzņēmējiem un vadītājiem tiks nodrošināti rīki, kas palīdzēs mobilizēt spēkus krīzes pieveikšanai.

Krīzes pārvarēšanas kursi, kas galvenokārt radīti MVU, norisināsies tiešsaistē katru pirmdienu no 6. līdz 27. aprīlim. Kursu norise neparedz dalības maksu, taču, lai varētu nodrošināt iesaistes iespējas visiem interesentiem, nepieciešams iepriekš pieteikt savu dalību šeit. Maksimālais dalībnieku skaits vienā kursu norises dienā ir 100.

Runājot par krīzes pārvarēšanas kursu nepieciešamību, biznesa treneris Mārtiņš Vecvanags norāda uz uzņēmēju un vadītāju aptaujas rezultātiem. Galvenais secinājums –

uzņēmēju un vadītāju emocionālais noskaņojums šobrīd tuvojas dramatiski negatīvam rādītājam, ko pierāda stresa, satraukuma pieaugums, sajūta par neorganizētību.

Situāciju neuzlabojot, uzņēmuma produktivitātes rādītāji turpinās kristies vēl zemāk. Turklāt, ja vadītājs jūtas slikti, tas atspoguļojas arī darbinieku sajūtās, atstāj ietekmi uz uzņēmumu un ekonomiku kopumā.

Biznesa treneris cer, ka krīzes pārvarēšanas kursi darbosies kā virtuālā telpa, kurā ne tikai saņemt padomu par to, kā rīkoties, dalīties ar savām prasmēm, pieredzi un risinājumiem, kā vieglāk pārvarēt šo laiku, bet arī iegūt domubiedrus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!