Veiksmes noslēpums - neapjukt lielajos datos un būt cilvēcīgiem

Veiksmes noslēpums - neapjukt lielajos datos un būt cilvēcīgiem

Konferencē tika aktualizēta kiberdrošība un blokķēdes tehnoloģija. Tāpat tika runāts arī par kritisko domāšanu, mērķu sasniegšanu biznesā, komunikācijas lomu mākslīgā intelekta laikmetā, kā arī par problēmām, kas skar lielu datu apjomu.

ELKO direktors Svens Dinsdorfs (Sven Disendorf) atklāja „ELKO MeetUP” konferenci, sakot, ka tehnoloģijas ir paredzētas, lai uzlabotu efektivitāti, bet tās ir jāizmanto loģiski. Lai konkurentiem būtu soli priekšā, nepieciešams ir cilvēciskais faktors - kā Dinsdorfs atklāj – cilvēcība ir atslēga.

Savu domu viņš pamato ar to, ka, piemēram, vienas pašas tehnoloģijas neko nespēj dot, ja procesā nav iesaistīti cilvēki, kas dalās ar savām zināšanām un gudrākiem risinājumiem.

Apskatot jaunākās tendences mainīgajā tehnoloģiju pasaulē, „Global Technology Distribution Council” Eiropas reģiona vadītājs Pīters Van Den Bergs (Peter Van Den Berg) komentē, ka šogad lielākais progress būs vērojams mākoņošanas, drošības, lietu interneta un datu centra nozarē.

Tika runāts arī par milzīgo datu apjomu, ar ko darbiniekiem nākas saskarties ikdienā. ELKO Baltijas tirdzniecības direktors Andrejs Gavrilovs uzskata, ka tas būtiski ietekmē darbinieka mērķu sasniegšanu. Tāpat lielais datu apjoms veicina darbinieku vēlmi padoties prokrastinācijas procesam un pievērsties mazāk svarīgu uzdevumu izpildei. 

 „Accenture Latvija” mārketinga vadītājs Edgaram Liepiņš uzskata, ka lielais datu apjoms rada problēmu atšķirt svarīgos datus no mazāk svarīgiem, ietekmējot arī uzņēmuma spēju pieņemt lēmumus.

Konference pulcēja ap 600 „ELKO Grupa” sadarbības partneru un klientu galvenokārt no Baltijas, Centrālās un Austrumeiropas, NVS un Ziemeļvalstīm.

Jāpiebilst, ka ELKO ir viens no lielākajiem Eiropas un Centrālāzijas reģiona IT produktu un servisa izplatītājiem. Uzņēmums šobrīd nodarbina vairāk kā 700 cilvēku un pārstāv 2010 ražotāju.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!