Visu oktobri uzņēmumi savas prasmes trenēs X-industriju hakatonā

Visu oktobri uzņēmumi savas prasmes trenēs X-industriju hakatonā

X-industriju hakatona ietvaros uzņēmumiem jāizvēlas viens no izaicinājumiem, problēmjautājumiem, kuru tie vēlas atrisināt, un pasākuma norises gaitā jāizveido tam savs prototips. Nedaudz ieskatoties šīs sezonas piedāvāto izaicinājumu listē, vērts pieminēt, piemēram, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu portāla izveidi, AS Sadales tīkls iepirkumu lēmumu procesu digitalizāciju, SIA Geksans – gudro līgumu izveidi blokķēdes tehnoloģijā, Forta PRO – 3D būvniecības modeļu ģenerēšanu un vēl četrus izaicinājumus, kuriem hakatona laikā jārod risinājums.

Lai prototipa izstrāde konkrētajam izaicinājumam izdotos veiksmīgāka un pārdomātāka, uzņēmumiem paralēli tiks sniegtas apmācības lekciju veidā dažādās jomās - biznesa attīstībā, finansējuma piesaistē un prezentēšanas mākslā.

Tāpat papildus apmācībām norisināsies arī mentorings, kura ietvaros mentori katram no uzņēmumiem sniegs savu padomu prototipa izstrādē.

Pēc pasākuma mājaslapā pieejamās informācijas - viedu padomu un atbalstu hakatona dalībniekiem sniegs pieci mentori – ZGI Capital investīcu direktors Rūdolfs Krese, PricewaterhouseCoopers vecākā konsultante Inese Dose, Mailigen vadītājs un līdzdibinātājs Jānis Rozenblats, eksperte kvalitātes, procesu, atbilstības un projektu vadībā, efektīvas sadarbības jomā Natālija Golubeva un radošais direktors prezentāciju aģentūrā “Nime.ga” Kristaps Pētersons.

Savas prasmes problēmjautājumu risināšanā un prototipa izstrādē centīsies pierādīt septiņi dažādas nozares pārstāvoši uzņēmumi - SIA AndIT Solutions, SIA Autentica, SIA Burti, SIA Datamed, SIA Datorzinību centrs, SIA Gstream un SIA Mappost.

Latvijas IT klasteris izpilddirektore Aiga Irmeja, runājot par X-industriju hakatonu un hakatoniem kā labās prakses piemēru kopumā, norāda, ka tie uzņēmējiem palīdz uzdrošināties un spert soli pretim digitālo rīku ieviešanai savā uzņēmumā, kā arī pārliecināties, ka digitalizācija var būt vienkārša un būtiski uzlabot uzņēmējdarbības procesus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!