Daugavpilī bezmaksas varēs apgūt programmatūras testēšanu

Daugavpilī bezmaksas varēs apgūt programmatūras testēšanu

IT jomas speciālistu trūkuma dēļ aizvien vairāk uzņēmumu Latvijā piedāvā dažādus kursus, kuros smelties nepieciešamās zināšanas, lai veiksmīgi uzsāktu darba gaitas kādā no nozares kompānijām. Maldīgi domāt, ka šādi kursi tiek pasniegti tikai galvaspilsētā. Piemēram, uzņēmums “TestDevLab” piedāvā ikvienam interesentam apgūt bezmaksas programmatūras testēšanas kursus Daugavpilī.

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums “TestDevLab” nolēmis sarīkot bezmaksas vasaras skolu TestDevLab Summer School 2019” visiem tiem, kam interesē programmatūras testētāja profesija. Apmācības noritēs no 7. līdz 23. augustam TestDevLab Daugavpils birojā. Kā norādījuši uzņēmuma pārstāvji – tie būs intensīvi kursi, tāpēc pieteikties vasaras skolai aicināti tie, kam patiešām ir interese par programmatūras testēšanu, kā arī liela motivācija strauji apgūt ievērojamu zināšanu apjomu.

Iepriekšēja pieredze programmēšanā nav obligāta, taču lieti noderēs un būs kā priekšrocība kursu sekmīgākā apgūšanā.

Kursos, kas norisināsies divu nedēļu garumā, dalībnieki iepazīsies ar mobilo un tīmekļa lietotņu testēšanas pamatprincipiem, automatizētās testēšanas pamatiem, kā arī veiks pirmos soļus Ruby lietotņu izstrādē. Nodarbības sastāvēs gan no lekcijām, gan praktiskās daļas, kuru laikā dalībnieki risinās uzdevumus, kas pietuvināti tādiem, ar ko saskaras programmatūras testētāji savā ikdienas darbā. Tādā veidā pēc kursu apgūšanas iegūtās zināšanas būs iespējams uzreiz pielietot darbā.

Divu nedēļu vasaras skola noslēgsies ar eksāmenu, kurā tiks pārbaudītas kā teorētiskās, tā praktiskās zināšanas. Dalībnieki ar labākajiem rezultātiem varēs iegūt apmaksātu prakses vietu TestDevLab uzņēmumā.

TestDevLab pārstāvji arī uzsvēra, ka par mācībām vajadzīgo parūpēsies pats uzņēmums, nodrošinot gan datortehniku, gan visus nepieciešamos mācību materiālus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!