Latvijā sāk piedāvāt jaunās paaudzes viedpulksteņus

Latvijā sāk piedāvāt jaunās paaudzes viedpulksteņus

Laikam ejot, vajadzības, nenoliedzami, pieaug, un kaut arī šķiet, ka klasika nekad nenoveco, arī rokas pulksteņiem ejams tālāks attīstības ceļš. Nu tas novedis pie viedā pulksteņa, kas rāda ne vien laiku, noietos soļus, sadedzinātās kalorijas, sirds ritmu un citu informāciju. Taču no šīs nedēļas Latvijā iespējams iegādāties arī laikrādi, ar kura palīdzību var piezvanīt, nosūtīt īsziņas un pat “sērfot” internetā.   

No šīs nedēļas mobilo sakaru operators "BITE" pirmais Latvijā uzsāk piedāvāt mobilo sakaru pakalpojumus viedpulksteņiem, kas ir aprīkoti ar eSIM. Tas sniedz iespēju viedpulkstenī saņemt un rakstīt ziņas, zvanīt un saņemt zvanus, kā arī izmantot internetu pat tad, ja viedtālrunis nav tuvumā vai ir izlādējies. Pakalpojuma ieviešanu lielā mērā veicinājis arī acīmredzamaos viedpalīgu popularitātes pieaugums.

Līdz šim viedpulksteņiem bija nepieciešams nepārtraukts bluetooth savienojums ar viedtālruni. Attālums starp šīm abām ierīcēm nevarēja pārsniegt 30 metru, lai viedpulkstenī, piemēram, saņemtu paziņojumus par ienākošajām ziņām un zvaniem, kā arī veiktu zvanus un rakstītu ziņas tieši no pulksteņa.

eSIM ir elektroniska SIM karte, kas iebūvēta viedpulkstenī, līdz ar to ļaujot šajā ierīcē nodrošināt neatkarīgu mobilā tīkla pieslēgumu, kas iepriekš nebija iespējams.

Lai izmantotu jaunās iespējas, lietotājam jābūt “Samsung Galaxy Watch LTE 42 mm” vai “Samsung Galaxy Watch LTE 46mm” viedpulkstenim ar eSIM atbalstu.

BITES mārketinga vadītāja Diāna Šmite norādīja, ka dažādu viedpalīgu, tostarp viedpulksteņu, popularitāte nemitīgi aug, tāpēc prognozējama liela interese arī par pulksteņiem ar eSIM. Šis risinājums paceļ viedpulksteņu funkcionalitāti jaunā līmenī, ļaujot tā lietotājam atstāt viedtālruni mājās un izmantot tā galvenās funkcijas attālināti. Tas nozīmē, ka, piemēram, dodoties aktīvā pārgājienā vai ikvakara pastaigā ar suni, sportojot vai iepērkoties veikalā, vairs nebūs nepieciešams ņemt līdzi viedtālruni – nepieciešamības gadījumā no viedpulksteņa būs iespējams gan sazvanīties, gan nosūtīt ziņas, gan saņemt ienākošos paziņojumus un zvanus, kā arī klausīties mūziku.

Jāpiebilst, ka eSIM izmantošanai ir jāpieslēdz īpašs tarifu plāns “Bite viedpulkstenim”, kas pagaidām ir pieejams fiziskām personām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!