Risinājumi, kas sniegs piekļuvi Wi-Fi jebkurā lidmašīnā

Risinājumi, kas sniegs piekļuvi Wi-Fi jebkurā lidmašīnā

Wi-Fi jeb bezvadu internets ir pieaugoša tendence visā pasaulē, un daudzas aviokompānijas, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un citviet, pasažieriem ir nodrošinājušas bezmaksas Wi-Fi pieejamību lidojuma laikā. 2018. gada RouteHappy ziņojumā ir iekļautas 82 aviosabiedrības visā pasaulē, kas piedāvā bezmaksas Wi-Fi lidojuma laikā. Šādu iespēju pasažieriem sniedz par 17% vairāk aviosabiedrību nekā pērn.

Ja tomēr nākas izmantot tādu aviokompāniju pakalpojumus, kas nenodrošina Wi-Fi iespējas, tad ir vērts iegaumēt pāris veidus, ar kuru palīdzību iespējams izmantot bezvadu internetu lidojuma laikā un nodrošināt sev produktīvāku braucienu. Jāpiebilst, ka lielu daļu no šīm iespējām var izmantot, lietojot vien maksājumu karti. Līdz ar to -

īpaši svarīgi pirms plānotā lidojuma ir izpētīt savas maksājumu kartes sniegtās funkcijas un iespējas.

Dažas no maksājumu kartēm sniedz interneta kompānijas Gogo bezmaksas bezvadu interneta pakalpojumu lidojuma laikā. Lai izmantotu šo priekšrocību, kartes īpašniekam nepieciešams ievadīt savu maksājumu kartes numuru Gogo vietnē, izveidot savu klienta kontu un saņemt caurlaidi Wi-Fi izmantošanai konkrētajā lidojumā. 

Tāpat daļa no maksājumu kartēm piedāvā arī amerikāņu kompānijas Boingo Wireless sniegtos risinājumus. Šī kompānija nodrošina bezvadu interneta pieslēgumu neierobežotai piekļuvei lidostās un publiskajās zonās visā pasaulē. Vietēja mēroga ietvaros mēneša maksa par šo pakalpojumu ir vairāk kā astoņi eiro mēnesī. Atrodoties ārzemēs, jāmaksā nepilni 35 eiro mēnesī.

Šī ir tikai daļa no risinājumiem, kuri sniedz bezvadu interneta pakalpojumus, izmantojot savu maksājumu karti. Ar jau minētajām un citām iespējām sīkāk var iepazīties mājaslapā -https://www.creditcards.com/credit-card-news/airline-wifi-productivity-guide.php.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!