Ar čatbotu tagad var patērzēt arī par ceļojumu galamērķiem

Ar čatbotu tagad var patērzēt arī par ceļojumu galamērķiem

Runājošais robots jeb čatbots ir risinājums, kuru klientu apkalpošanas jomā izmanto aizvien lielāks skaits gan valsts, gan privātā sektora darba devēju. Piemēram, Uzņēmumu reģistra un valsts pārvaldes sektora klienti iespēju tērzēt ar robotu var izmantot jau labu brīdi. Nu arī lidsabiedrība airBaltic komunikācijā ar klientiem ieviesusi jaunas vēsmas, ļaujot uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atbildēt virtuālajam robotam.

Latvijas lidsabiedrība airBaltic nākusi klajā ar būtiskām izmaiņām klientu komunikācijā. Tagad caur Facebook Messenger aplikāciju uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, piemēram, par bagāžu un biļešu rezervāciju, centīsies atbildēt čatbots. Tāpat ar šo robotu būs iespējams patērzēt par airBaltic piedāvātajiem galamērķiem un kurš no tiem konkrētā brīdī būtu ceļošanai piemērotākais.

Kā uzsvēra airBaltic izpilddirektors Martins Gauss –

izmantojot čatbotu, atbildes laiku iespējams samazināt no 15 minūtēm līdz pat dažām sekundēm. 

Lidsabiedrības izpilddirektors arī norādījis, ka čatbota sniegto konsultāciju un komunikācijas līmenis tikšot attīstīts arī turpmāk, uzlabojot tā funkciju klāstu un atbilžu kvalitāti. Piemēram, sarakste ar robotu varēs rezultēties gan ar iespēju reģistrēties lidojumam, gan iekāpšanas kartes saņemšanu caur to pašu Facebook Messenger. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie čatbota izglītošanas valodu jomā. Šī funkcija dos iespēju gudrā un mūsdienīgā veidā atbildes uz jautājumiem saņemt arī biežāk sastopamajās svešvalodās runājošiem klientiem.

Tomēr, ja ierastā komunikācija šķiet drošāka, ērtāka vai čatbots nespēj atbildēt uz uzdoto jautājumu, jebkurā brīdī pēc klientu vēlmēm un vajadzības sarunā iesaistīsies arī klientu apkalpošanas speciālists cilvēka veidolā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!