Izveidota spēle ar mērķi izzināt vēl neizzinātās vietas Latvijā

Izveidota spēle ar mērķi izzināt vēl neizzinātās vietas Latvijā

Latvijā bāzētā tehnoloģiju kompānija Draugiem Group nākusi klajā ar vēl vienu projektu, ieguldot 100 000 eiro, izveidota komandu spēle “Roadgames”. Tā kalpos kā risinājums, kā izzināt vēl neapgūtās un neizzinātās vietas un objektus sākumā Latvijā, bet vēlāk plānots paplašināties ārzemju tirgus virzienā. Pirmā šāda veida spēle norisināsies maijā, kurai jau tagad ir iespējams reģistrēties.

Roadgames ir spēle ar mazliet ilgāku vēsturi nekā sākumā varētu šķist. Kā norādīja Roadgames vadītāja Liene Grenevica – spēle kā saliedēšanās elements Draugiem Group darbinieku vidū tiek izmantots jau 15 gadu garumā, savukārt septiņus gadus tā piedāvāta kompānijas klientiem Latvijā. Vien pirms gada nolemts šo spēli piedāvāt plašākam lietotāju lokam arī ārzemēs.

Kā norādīja Draugiem Group pārstāvji – Roadgames ir komandu piedzīvojumu brauciena sporta spēle, kuras pamatā ir ģeolokācijas elements. Tās mērķis ir palielināt cilvēku aktivitāti ārpus mājas, atklāt vēl neizzinātas vietas un objektus konkrētā teritorijā, kā arī sniegt piedzīvojumiem un jaunām atklāsmēm bagātu laika pavadīšanas iespēju. Ar Roadgames mobilās lietotnes palīdzību to paredzēts spēlēt reālā vidē.

Spēles koncepts paredz dalībnieku iesaisti dažādos veidos – gan ar savu komandu piedaloties un izpildot pašus ģeolokācijas uzdevumus, gan arī radot spēles saturu.

Spēles saturs paredz dažādas grūtības pakāpes uzdevumus gan fizisko, gan prāta spēju pārbaudei, kas jāizpilda septiņu stundu laikā. Izmantojot spēles mobilo aplikāciju, komandām, piemēram, jāizskrien konkrētais maršruts noteiktā laikā, jāatpazīst dažādi dabas, arhitektūras, mākslas un citi objekti reālā vidē, izmantojot vien fotogrāfiju, jāmeklē dārgumi, jāatrod slēptie punkti un citi uzdevumi. Spēlē uzvar tā komanda, kas septiņu stundu laikā noteiktos uzdevumus izpilda visprecīzāk un saņem visvairāk punktu.

Pirmā spēle plānota 11. maijā Vidzemē, tajā tiks iekļauti 500 dažādi objekti, kurus izmantojot, komandām būs jāizpilda septiņi dažādas grūtības uzdevumi. Reģistrācija pirmajai Roadgames jau šobrīd ir atvērta, aicinot doties piedzīvojumā komandas 2 – 5 cilvēku sastāvā. Savukārt spēles lietotne kā iOS, tā Android lietotājiem būs pieejama aprīlī.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!