Latvijas sievietes – vienas no aktīvākajām biznesa kontaktu krājējām pasaulē

Latvijas sievietes – vienas no aktīvākajām biznesa kontaktu krājējām pasaulē

Lielākai daļai biznesa un citās jomās esošo noteikti pazīstama ir vietne biznesa kontaktu veidošanai - Linkedin. Tās galvenā priekšrocība ir tur esošais lērums dažādu nozaru uzņēmumu, organizāciju, institūciju pārstāvju kontaktu ar mērķi izveidot jaunas sadarbības saites. Kā noskaidrots, izrādās, tieši Latvijas sievietes ir vienas no aktīvākajām Linkedin lietotājām un tur esošo biznesa kontaktu veidotājām.

Pēc Latvijas Interneta asociācijas (LIA) sniegtās informācijas – Latvijas sievietes, skatoties pēc īpatsvara, ir otrās aktīvākās sievietes pasaulē - biznesa portāla Linkedin lietotājas. Zināms, ka šo biznesa kontaktu vietni kopumā izmanto 67% jeb ap 97 tūkstošiem Latvijas sieviešu. Svarīgi piebilst, ka šajā aspektā sievietes apsteigušas arī savus stiprā dzimuma tautiešus, kas, kā, izradās, nemaz nav tik aktīvi biznesa kontaktu veidotāji Linkedin ietvaros.

Kā noskaidrots – pašas aktīvākās Linkedin lietotājas ir mūsu kaimiņvalstī dzīvojošās lietuvietes –viņas Latvijas sieviešu īpatsvaru apsteigušas par diviem procentpunktiem. No visa Lietuvā dzīvojošo sieviešu skaita 69% lieto šo biznesa kontaktu vietni. Savukārt godpilno trijnieku noslēdz Ķīna – tur 65% sieviešu lieto Linkedin. Kaut arī redzams, ka sieviešu – Linkedin lietotāju -  populācija vismaz šajās trīs valstīs ir diezgan augsta, noskaidrots, ka

globālā līmenī uzvarētāji tomēr ir vīrieši.

Konkrētāk, kopējais vīriešu skaits, kas lieto šo biznesa kontaktu portālu, sasniedz 56%, turpretī sieviešu rādītājs pasaules mērogā palicis 44% robežās.

LIA izpilddirektore Ina Gudele izteica prieku par to, ka Latvijas sievietes ir tik aktīvas, uz profesionālo izaugsmi vērstas un arī virtuālajā vidē aktīvi darbojas, lai kuplinātu savu biznesa kontaktu listi. I. Gudele šajā kontekstā piebilda, ka ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību arī digitālo rīku apguvei, kas lieliski noder karjeras izaugsmē un biznesa attīstībā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!