No viedtālruņa iegādes neizmuksi

No viedtālruņa iegādes neizmuksi

Pēc Latvijas Mobilais Telefons (LMT) veiktā pētījuma datiem – viedtālruņu lietotāju skaits Latvijā pārsniedz 70%. Šīs ierīces statuss salīdzinoši neilgā laikā ir mainījies no visai prestižas iekārtas līdz pat ikvienam nepieciešama palīga dažādās dzīves jomās. Vajadzību pēc viedtālruņa īpaši var izjust, piemēram, finanšu jomā - jau pavisam drīz tieši tas būs vienīgais rīks, lai piekļūtu savam internetbankas kontam.

Aizvien vairāk iedzīvotāju novērtē viedtālruņu sniegtās funkcijas un pērk tos ne vien sev, bet arī pasniedz kā dāvanu citiem – tā novērojis LMT.

Īpaši izteikti tas bijis redzams svētku laikā, kad LMT pārdoti par 60% vairāk šo viedtālruņu kā parasti.

To lietotāju skaita pieaugums, kā arī pieprasījums pēc viedāka pakalpojumu veikšanas procesa, liek uzņēmumiem savus pakalpojumus pielāgot viedtālruņu lietotāju vēlmēm un iespējām. Tas, savukārt, bieži vien sagādā grūtības tiem, kas joprojām par savu palīgu ikdienā uzskata ierasto podziņtelefonu.

Piemēram, jau no šī gada sākuma aizvien lielāki ierobežojumi skars tos, kas, autentificējoties internetbankā, izmanto vien kodu kartes. Turklāt, septembra sākumā, piemēram, Swedbank tās likvidēs pavisam. To vietā iedzīvotāji tiek aicināti pārslēgties uz daudz viedāku risinājumu Smart ID veidolā, kas pieejams tikai viedtālruņos esošajā aplikāciju veikalā.  Šis ir tikai viens no iemesliem gandrīz kā jau obligātai nepieciešamībai iegādāties viedtālruni.

LMT tirdzniecības vadītājs Rinalds Kalniņš norādīja, ka viedtālrunis lielai daļai iedzīvotāju kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, ar kura palīdzību var veikt ne vien ierastās komunikācijas funkcijas, bet izmanot arī informācijas meklēšanā, veselības aprūpē, norēķinos un citur.

Runājot par pircēju iecienītākajām izvēlēm, iegādājoties viedtālruni, LMT tirdzniecības vadītājs ir novērojis, ka lielāka piekrišana ir salīdzinoši dārgām, populāru zīmolu ražotajām ierīcēm, piemēram, Apple Iphone, Samsung Galaxy S sērijas modeļiem un citiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!