Rekordliels “Samsung” jauno “S” sērijas viedtālruņu pieprasījums iepriekšpārdošanā

Rekordliels “Samsung” jauno “S” sērijas viedtālruņu pieprasījums iepriekšpārdošanā

Jau nedēļu Latvijā iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Samsung” jaunos “S” sērijas viedtālruņus “Galaxy S10”, “Galaxy S10+” un “Galaxy s10e”. Pirmo trīs dienu laikā rezervēto ierīču skaits ir par 560% augstāks nekā iepriekšējās “S” sērijas viedtālruņu – “Galaxy S9” un “Galaxy S9+” – iepriekšpārdošanas pirmajās trīs dienās rezervēto ierīču skaits, liecina mobilo sakaru operatora Bite dati. Īpaši pieprasīts ir “Galaxy S10+” modelis – šīs ierīces veido vairāk nekā pusi jeb 59% rezervāciju.

Tieši “Galaxy S10+” tiek uzskatīts par jaudīgāko no “Samsung” jaunajiem viedtālruņiem, jo tas var lepoties ar līdz šim lielāko iebūvēto atmiņu mobilo telefonu vēsturē – 1TB jeb 1024GB.

“Mūsdienās informācijas apjoms, kas tiek uzglabāts viedtālruņos, aizvien palielinās, tāpēc būtiska nozīme tiek piešķirta ne vien to veiktspējai, bet arī iebūvētajai atmiņai. Lai gan lietotāji šobrīd dod priekšroku “Galaxy S10+” viedtālrunim ar atmiņas ietilpību 128GB, Bitē ir rezervētas arī vairākas šī modeļa ierīces ar 1TB iebūvēto atmiņu,” atklāj Bites Loģistikas un ierīču nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums.

Aprēķināts, ka ar 1TB atmiņas kartē var ierakstīt aptuveni 1 miljonu standarta izšķirtspējas digitālu attēlu vai 340 HD kvalitātes mākslas filmas.

Salīdzināšanai var minēt, ka pasaulē pirmā viedtālruņa prototipa “IBM Simon Personal Communicator”, kas tika prezentēts 1994.gadā, iebūvētās atmiņas ietilpība bija 1 miljonu reižu mazāka – 1MB.

Jāuzsver, ka “Galaxy S10+” ir paredzēta iespēja pievienot arī papildu atmiņas karti līdz pat 512GB apmērā, kas atmiņas ietilpības ziņā padara šo ierīci par absolūtu tirgus līderi un varētu būtiski mainīt viedtālruņu lietošanas paradumus. Proti, palielinoties ārējai atmiņai, šīs ierīces varētu kļūt par primārajiem datu nesējiem un galveno kanālu digitālā satura baudīšanai, tā vēl vairāk pārņemot datoru un televizoru funkcijas. Tāpat R. Birnbaums piebilst, ka

rekordlielā iebūvētā atmiņa nav vienīgā jaunā “Galaxy S10+” priekšrocība.

Šo viedtālruni raksturo arī ļoti augstas kvalitātes trīs lēcu kamera, bezgalīgs 6,4 collu QHD kvalitātes AMOLED ekrāns, jaudīgs Exynos 9820 procesors, kā arī bezvadu uzlādes funkcija un ultraskaņas pirkstu nospiedumu lasītājs. Minētās funkcijas iestrādātas arī “Galaxy S10”.

Lai nodrošinātu lietotājiem iespēju iegūt ar viedtālruņa palīdzību augstākās kvalitātes audio, foto un video failus, ierīču funkcionalitāte, piemēram, kameru kvalitāte, tiek nepārtraukti uzlabota. Tas būtiski palielina šo failu “svaru”, noslogojot viedtālruņa atmiņu. Tāpēc viedtālruņu iebūvētā atmiņa tiek nepārtraukti palielināta. Šobrīd tirgū visbiežāk sastopamas ierīces, kuru iebūvētās atmiņas ietilpība 64GB un 128GB.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!