Ziņu par pasta sūtījumiem iespējams saņemt mobilajā ierīcē

Ziņu par pasta sūtījumiem iespējams saņemt mobilajā ierīcē

Funkciju, kas Latvijas Pasta klientiem nodrošina iespēju ļoti savlaicīgi uzzināt par sūtījuma pienākšanu, nodrošina e-aicinājums. E - aicinājums ir ziņa, kas tiek nosūtīta klientam gan SMS veidā, gan ar e-pastu, ka viņa sūtījums ir pienācis.

Ir vairākas iespējas, kā Latvijas Pasta klients bezmaksas var nodrošināt sev iespēju izmantot e-aicinājumu. Viena no tām ir e-aicinājuma saņemšanu pieteikt brīdī, kad tiek pasūtīts kāds produkts no preču kataloga. Klientam jānorāda savs mobilā tālruņa numurs un/vai e-pasta adrese, uz kuru viņš vēlas saņemt e-aicinājumu.

Tāpat elektroniskajam aicinājumam klients var pieteikties, saņemot sūtījumu pasta nodaļā, uzrakstot pasta nodaļā iesniegumu par vēlēšanos saņemt e-aicinājumu, kā arī elektroniskā veidā – nosūtot Latvijas Pastam iesniegumu, kurš parakstīts ar e-parakstu.

Jāpiebilst, ka e-aicinājuma sniegtās iespējas var izmantot jau kopš pērnā gada nogales. Pirmie, kas šo pakalpojumu varēja izmantot, bija vienkāršo sīkpaku saņēmēji, kas savas preces pasūtījuši no ārvalstu interneta veikaliem. Līdz šim brīdim e-aicinājuma pakalpojumu var izmantot ne tikai sīkpaku, bet arī pārējo sūtījumu veidu saņēmēji.

Pašreiz elektronisko aicinājumu viscītīgāk izmanto tie Latvijas Pasta klienti, kuri pasūta preces sīkpakās, pakās, kā arī eksprespasta sūtījumus no interneta veikaliem. Jāatzīmē, ka kopumā tiek izsūtīti ap 250 000 e-aicinājumu mēnesī.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!