Ar aplikācijas palīdzību iespējams noteikt ādas veselību

Ar aplikācijas palīdzību iespējams noteikt ādas veselību

Mobilās lietotnes mūsdienās kļūst par aizvien iecienītāku veidu, kā sniegt un saņemt pakalpojumus dažādās nozarēs. Ērtāki maksājumi, drošāka satiksme, regulārāka saziņa, ātrāka iepirkšanās, šo sarakstu turpinot līdz pat labākai veselībai un virtuālajiem dakteriem. Tieši aplikācijas veselībai kļūst aizvien pieejamākas, ļaujot dažādos veidos noteikt, cik vesels esi. Viena no tādām palīdz noteikt sejas ādas stāvokli un tās problēmzonas.

Ādas, nenoliedzami, ir būtisks veselības stāvokļa noteicējs un kā spogulis tam, cik labi jūtamies. Nu arī Latvijā pieejama aplikācija, ar kuras palīdzību katrs pats var noteikt savu ādas stāvokli, nestāvot garās rindās pie dermatologa. Viss, kas nepieciešams – lejupielādēt aplikāciju ARTISTRY™ Virtual Beauty savā viedtālrunī, fotokamera un labs apgaismojums.

ARTISTRY™ Virtual Beauty ir mobilā lietotne, kas dod iespēju ātri un ērti noteikt savas sejas ādas stāvokli, tās problēmzonas un ādas vizuālo vecumu. Būtiski, ka aplikācija sniedz iespēju ne vien sekot līdzi pašreizējam sejas ādas stāvoklim, bet, saglabājot datus, novērot, kā tas laika gaitā mainījies, kādas problēmzonas parādījušās no jauna vai tieši pretēji – izzudušas.

Katrs aplikācijas lietotājs lietotnē var izveidot arī savu ādas kopšanas dienasgrāmatu un saņemt individuālus ieteikumus.

ARTISTRY™ skaistuma eksperts Andžejs Savickis norādījis, ka lietotne vismaz Latvijas iedzīvotāju vidū ir diezgan aktuāls un nepieciešams risinājums un iespēja labāk iepazīt savu sejas ādas stāvokli, piebilstot, ka Latvijā katrs septītais nezina savu sejas ādas tipu.

Jāpiebilst, ka lietotne ARTISTRY™ Virtual Beauty pieejama gan Google Play, gan Apple App Store aplikāciju veikalos.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!