Pieraksts pie ārsta pāris klikšķu attālumā

Pieraksts pie ārsta pāris klikšķu attālumā

Tiešsaistes sistēmu „e-pieraksts” kā risinājumu, kas ļauj ātrāk un ērtāk pierakstīties pie vajadzīgā ārsta, pavisam nesen ieviesa Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca (PSKUS). Agrāk tik ierastās telefonzvana metodes izmantošana bieži vien bija apgrūtinošs un laikietilpīgs process, jo vairāki pacienti reizē vēlējās veikt pierakstu pie nepieciešamā speciālista. Tagad PSKUS pacients var veikt pierakstu uz konsultāciju vai izmeklējumu daudz īsākā laikā, pārdomātāk un, izvēloties sev piemērotāko laiku, lietojot „e-pieraksta” sistēmu. Viss, kas nepieciešams, ir dators vai mobilais tālrunis, un pēc pāris klikšķiem pieraksts pie ārsta būs veikts.

Lai pacients varētu pierakstīties PSKUS pie vajadzīgā ārsta, atverot "e-pieraksta" sistēmu, vispirms jāizvēlas nepieciešamais pakalpojums vai speciālists. Izvēloties pakalpojumu, meklētājā var ierakstīt vajadzīgo konsultāciju vai izmeklējumu. Pēc tam pacients var izvēlēties ārstu, pie kura vēlas veikt konkrēto konsultāciju vai izmeklējumu. Kad tas izdarīts, atlicis izvēlēties sev ērtāko datumu un laiku. "E-pieraksta" sistēma pacientam piedāvā gan valsts līdzfinansētos laikus, gan maksas laikus.

Pašlaik "e-pierakstu" PSKUS var veikt, izmantojot piecus identifikācijas veidus – SEB bankas, Swedbank, bankas Citadele, kā arī e-parakstu un e-ID sistēmu.

Kad pacients veicis pierakstu pie vajadzīgā speciālista, viņš saņem apstiprinājuma e-pastu. E-pasts ietver arī saiti vizītes atteikumam. Ja pacients vēlas vizīti atcelt, tad tas notiek vienkārši – tā tiek automātiski atcelta un nav nepieciešams gaidīt apstiprinājumu.

Jāpiebilst, ka tiešsaistes sistēmu „e-pieraksts” līdz šim kopumā izmantojuši jau vairāk nekā 1200 pacientu. Vidēji dienā, lietojot šo elektronisko sistēmu, pierakstu pie speciālista veic ap 30 pacientu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!