Turpmāk pēc ārsta konsultācijām rindā varēs nestāvēt

Turpmāk pēc ārsta konsultācijām rindā varēs nestāvēt

Telemedicīna ir joma, kas ar viedo ierīču palīdzību nodrošina ērtāku medicīnas pakalpojumu sniegšanu un saņemšanu. Šī joma strauji attīstās visā pasaulē, un tagad arī Latvijā var saņemt šīs jomas sniegtās iespējas un priekšrocības. „DoctorOnline” ir pirmais telemedicīnas portāls Latvijā, kas pacientiem jebkurā laikā un jebkurā vecumā sniedz iespēju iegūt ārsta konsultācijas par visdažādāko slimību profilaksi un ārstēšanu tiešsaistes formā.

Lai varētu saņemu ārstu konsultāciju tiešsaistē, pacientam nepieciešams dators vai kāda viedierīce ar interneta pieslēgumu, kam ir arī ar iebūvēta kamera, mikrofons un darbojas skaņas iekārtas. Pēc tam ar ierīces palīdzību jāpieslēdzas telemedicīnas platformai „DoctorOnline”, ieejot mājaslapā doconline.lv, un jāizvēlas attiecīgais speciālists, no kura vēlas saņemt konsultāciju. Tālāk nepieciešams samaksāt attiecīgo cenu par konsultāciju, kas katram no speciālistiem ir atšķirīga. Kad tas ir izdarīts, pacients var saņemt video konsultāciju.

„DoctorOnline” attīstības vadītāja Santa Banga uzsver platformas ērtumu un sniegtās priekšrocības gadījumos, kad nav nepieciešama pacienta izmeklēšana vai arī tad, kad svarīgi konsultēties ar ārstu pēc izmeklēšanas.

Viens no ārstiem, kas jau reģistrējies platformā „DoctorOnline” - ģimenes ārsts Andris Lasmanis -  norāda, ka šāds risinājums atvieglo kā ārsta, tā arī pacienta ikdienu. Viņš arī uzskata, ka šis risinājums, kurā ārsta konsultācijas var saņemt tiešsaistes veidā, kļūs par ierastu praksi Latvijā.

Jāpiebilst, ka pašlaik pacienti ar platformas palīdzību var saņemt četru speciālistu, kas ir galvenokārt ģimenes ārsti, video konsultācijas. Platformā iespējams redzēt nelielu aprakstu par katru no speciālistiem, viņu darba pieredzi, iegūto izglītību, sertifikātus. Tāpat arī iespējams uzzināt laikus, kad šie ārsti pieejami video konsultācijām, cenu par konsultāciju, kā arī iespējams sniegt novērtējumu par speciālista sniegumu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!