Arī Latvijā kriptovalūtu rakšana būs daudz ērtāka

Arī Latvijā kriptovalūtu rakšana būs daudz ērtāka

Kriptovalūtu rakšana jeb mainings ir trends, kas digitālo valūtu popularitātes dēļ pasaulē strauji attīstās. Tas ir kaut kas vairāk par parastiem darījumiem ar digitālajām valūtām, pieprasot arī speciālu aprīkojumu. Šāda veida tehnikas glabāšana mājās var būt diezgan apgrūtināta – tiek radīts liels troksnis, kā arī telpu pielāgošana var prasīt milzu pūles un resursus. Lai kriptovalūtu racējiem jeb maineriem par šādām problēmām nebūtu jādomā, uzņēmums “Energohost” nupat Rīgā atvēris maininga viesnīcu jeb sava veida datu centru.

Viesnīca saviem klientiem piedāvā visu nepieciešamo kriptovalūtu rakšanai – no aprīkojuma iegādes līdz pat klienta tehnikas apkalpošanai.

Nedaudz ieskatoties maininga viesnīcas telpās, jāsāk ar to, ka neiztrūkstoša tās sastāvdaļa ir jaudīga ventilācijas sistēma. Tā palīdz uzturēt speciāli aprīkotus jūras konteinerus ar 150 kilovatu elektrojaudu. Katrā no konteineriem iespējams izvietot 102 “Antminer S9” kriptovalūtas skaitļošanas ierīces. Pēc klienta pieprasījuma ierīces iespējams pārslēgt uz nepieciešamajām kopīgās kriptovalūtas iegūšanas tehnoloģijas platformām.

Svarīgi, ka, izvietojot maininga viesnīcā visu nepieciešamo kriptovalūtu rakšanai, klientam nebūs jāsatraucas par aprīkojuma ierīkošanas izmaksām un tehnikas radīto troksni. Lai kriptovalūtu rakšana noritētu maksimāli bez problēmām, tiek nodrošināts arī stabils elektrības pieslēgums. Par pilnas slodzes tehnikas apkalpošanu tas klientam izmaksās sākot no 7,5 centiem par 1kwh. Tāpat visu diennakti pieejams arī tehniskā atbalsta dienests.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!