Berlīnē norisināsies Eiropā lielākais tehnoloģijām veltīts pasākums

Berlīnē norisināsies Eiropā lielākais tehnoloģijām veltīts pasākums

No 6. līdz 11. septembrim Berlīne uzņems aktīvākos tehnoloģiju entuziastus un visus tos, kas grib būt lietas kursā par jaunākajām tehnoloģijām dažādās jomās. Atšķirībā no Barselonas “Mobile World Congress”, jau rīt Berlīnē notiekošais “IFA 2019” – Eiropā lielākais tehnoloģiju šovs - iepazīstinās gan ar mobilo, gan citu tehnoloģiju rītdienu un to, kādus jaunumus un pārsteigumus nākošajam gadam sarūpējušas pasaulē pazīstamas kompānijas.

Pēc “IFA 2019” rīkotāju sniegtās informācijas - pasākuma galvenais mērķis ir mudināt koncentrēties uz inovācijām, kā arī vienuviet iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģiju pasaules tendencēm un aktuālo. Tajā vienkopus jaunuzņēmumi, pētniecības laboratorijas, universitātes un, protams, uzņēmumi iepazīstinās ar rītdienas idejām, produktiem un risinājumiem plaša patēriņa elektronikas un sadzīves tehnikas jomā.

Pasākumā būs iespēja piedalīties virknē aktivitāšu, piemēram, “Camp IFA” varēs uzzināt un izmēģināt, kā darbojas šobrīd aktuālākie risinājumi – mākslīgais intelekts, 5G, 8K, blokķēde, kriptovalūtas, viedā pilsēta, lietu internets, virtuālā un paplašinātā realitāte, nākotnes mobilitāte un digitālā veselība. “IFA NEXT Startup Days” aktivitātē būs iespējams iepazīties ar 20 veiksmīgu jaunuzņēmumu veikumu. Viens no vadošajiem “IFA 2019” notikumiem būs “IFA + Summit”, kas tiks veltīts digitālajai nākotnei. Tajā uzstāsies pasaules vadošie eksperti no NATO, Amazon, Microsoft un citām organizācijām un uzņēmumiem.

Pasākums nekalpos tikai kā vieta jaunāko tehnoloģiju iepazīšanai, bet dos iespēju arī tīkloties, iegūt jaunus kontaktus un iespējamus biznesa partnerus.

Šādu iespēju nodrošinās “IFA Global Markets”, kas ir Eiropā lielākā biznesa partneru iegūšanas platforma. Savukārt “IFA Meet & Match” ļaus vienkopus satikties gan potenciālajiem biznesa partneriem, gan atrast jaunus darbiniekus.

Pasākumā ietvertās aktivitātes ļaus lietderīgi un interesanti laiku pavadīt arī jaunatnei. Piemēram, “IFA School Programm” piedāvās iepazīt neparastākos tehnoloģiju jaunumus, inovācijas, ko iespējams arī izmēģināt darbībā, tādā veidā sekmējot radošumu, ļaujot uzzināt daudz jauna un pat uzdejot tehnoloģiju pasaules zumbu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!