Īrijā norisināsies vērienīga tehnoloģiju konference “Dublin Tech Summit”

Īrijā norisināsies vērienīga tehnoloģiju konference “Dublin Tech Summit”

Šī gada 10. un 11. aprīlī trešo gadu pēc kārtas Dublinā norisināsies Īrijas grandiozākā tehnoloģiju konference “Dublin Tech Summit”. Tiek ziņots, ka šī gada konference būs krietni apjomīgāka un aizraujošāka par iepriekšējo gadu pasākumiem, kā arī jau zināms, ka tajā uzstāsies vairāki patiešām iedvesmojoši lektori.

Viens no lektoriem, kura uzstāšanās tiek īpaši gaidīta, ir Kriss Hedfilds (Chris Hadfield), kura personības dažādās šķautnes atklājas viņa pārstāvētajās profesijās, kā inženieris, bestselleru autors, mūziķis un pat astronauts. Vērts piebilst, ka daži viņu uzskata pat par slavenāko astronautu uzreiz pēc Nila Ārmstronga.

Dublin Tech Summit uzstāsies vēl citi ļoti gaidīti un pasaulē zināmi tehnoloģiju jomas līderi, piemēram, kompānijas Amazon viceprezidents un tehnoloģiju jomas vadītājs Verners Vogels (Werner Vogels), NASA tehnoloģiju jomas vadītājs Duglass Terīrs (Douglas Terrier) un Ethereum līdzdibinātāja Mihai Alisija (Mihai Alisie).

Dublin Tech Summit pasākuma organizatori ik gadu likuši lielu fokusu uz daudzveidību ar mērķi radīt pasākumu, kas būtu iekļaujošāks, kā arī tajā tiktu dots vārds un iespēja dalīties savā pieredzē kā vīriešiem, tā sievietēm. Arī šogad šajā ziņā nekas nemainās, un runātāju vidū būs arī vairākas pieredzējušas un tehnoloģiju jomā sievietes - līderes. Piemēram, vienas no Eiropā lielākajām ceļojumu kompānijām lastminute.com līdzdibinātāja Marta Leina Foksa (Martha Lane Fox). Ar savu pieredzi dalīsies arī Google galvenā lēmumu pieņemšanas pētniece Keisija Kozirkova (Cassie Kozyrkov) un ConsenSys mārketinga vadītāja Amanda Gutermane (Amanda Gutterman).

Konferencē gan jau minētie, gan citi pieaicinātie runātāji dalīsies ar pieredzi dažādu jauno tehnoloģiju izpētē, kā blokķēde, mākslīgais intelekts un 5G,

kā arī atklās šo tehnoloģiju ietekmi uz nākotnes uzņēmējdarbību un sabiedrību kopumā.

Konferences apmeklētājiem būs iespēja klausīties ne vien lektoru sniegumā, bet arī piedalīties interesantās produktu demonstrācijās, semināros, hakatonos, kas norāda par to, ka gaidāmais pasākums būs patiešām interaktīvs un iedvesmas pilns.

Vairāk par Dublin Tech Summit šeit

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!