Ķīnā norisinās iespaidīgais pasaules robotu forums

Ķīnā norisinās iespaidīgais pasaules robotu forums

Šajā nedēļā Ķīnas galvaspilsētu Pekinu pārņēmis īsts robotu drudzis, ļaujot ikvienam tuvāk iepazīt iespējamo nākotnes darbaspēku ne vien Ķīnā, bet visā pasaulē. No 20. līdz 25. augustam Pekinā piekto gadu pēc kārtas norisinās pasaules robotu forums “World Robot Conference 2019” (WRC 2019), kas dod iespēju gan uzzināt ko vairāk par robotizāciju, gan arī apskatīt pašus robotus.

Kā norādījuši pasākuma rīkotāji – WRC 2019 mērķis ir veicināt zinātnes un tehnoloģiju progresu atbilstoši jaunākajām rūpniecības attīstības tendencēm pasaulē. Foruma dalībniekiem tā ir lieliska iespēja veidot jaunus kontaktus ar starptautisko robotu entuziastu kopienu, ieskatīties robotu pasaules jaunumos un nozares inovācijās, kā arī izmantot šo pasākumu kā platformu turpmākai starptautiskai sadarbībai robotikas jomā.

Piecu gadu laikā “World Robot Conference” kļuvis par vietu, kur norisinās aktīva ideju apmaiņa, globālu tendenču virzīšana robotikas politikas veidošanā, tehniskajā izpētē, produktu attīstībā, tirgus paplašināšanā, nozares finanšu integrācijā un talantu veicināšanā. WRC 2019 arī šogad sastāv no trim lielākiem pasākumiem – “The World Forum on Robot 2019” – pasaules robotu foruma, “The World Robot Exhibition 2019” – pasaules robotu izstādes un “The World Robot Contest 2019” – pasaules robotu konkursa.

Šajā gadā forumā kopumā piedalās vairāk nekā 600 uzņēmumu, piedāvājot robotus dažādākajām nozarēm un dzīves situācijām.

Tie spēj, piemēram, strādāt rūpnīcās, spēlēt mūzikas instrumentus un daudz ko citu.

Jāpiebilst, ka “World Robot Conference” ir lielākais augstākā līmeņa un starptautiski nozīmīgākais šāda veida pasākums, kas norisinās Ķīnā. Tieši tāpēc forumā uzstājas pasaules zinošākie eksperti, pulcējas vadošie uzņēmumi un tiek demonstrēti jaunākie un vērienīgākie sasniegumi robotikas jomā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!