Latvijas uzņēmums ar savu inovāciju uzmirdz fintech pasākumā

Latvijas uzņēmums ar savu inovāciju uzmirdz fintech pasākumā

Aizvadītajā nedēļā, no 12. līdz 14. februārim, Londonā norisinājās vērienīgs finanšu tehnoloģijām un inovācijām veltīts pasākums “Finovate Europe 2019”. Tajā, izturot vairāku tūkstošu dalībnieku konkurenci, tiesības kāpt uz lielās skatuves un atrādīt savu risinājumu ieguva arī Latvijas uzņēmums, kurš izstrādājis inovatīvo mobilās bankas risinājumu.  

Mobilo aplikāciju Light Bank, kas tā lietotājam sniedz kabatas lieluma bankas pakalpojumus, izstrādājusi Latvijā bāzēta kompānija UX Design Agency. Kā norāda paši risinājuma izveidotāji, Light Bank ir rīks, kas tā lietotājam ikdienā dažkārt grūti saprotamos un nepatīkamos finanšu procesus padara krietni vienkāršākus un skaidrus.

Light Bank pamatā izstrādāts pēc paša uzņēmuma radītas īpašas Finanšu Dizaina Metodoloģijas.

Tā ietver tādus aspektus kā padziļināta lietotāja psiholoģija, kompānijas un produkta izpēte, produkta arhitektūras projektēšana un dizains.

UX Design Agency dibinātājs un vadītājs Aleksandrs Krēgers, runājot par kompānijas panākumu Finovate Europe 2019, pauda gandarījumu un norādīja, ka šis sasniegums ne vien stiprina paša uzņēmuma pozīcijas tirgū, bet arī nes Latvijas vārdu pasaulē, kur to pamana arī pasaules mēroga līderi finanšu tehnoloģiju jomā. Šo izteikumu apstiprina fakts, ka Londonā notikušo fintech pasākumu apmeklējuši pārstāvji no tādām kompānijām kā Google, Apple, Ernst&Young, PayPal, kā arī žurnālisti no tādiem pasaulē zināmiem ziņu medijiem kā Forbes, Business Insider, CNN un citiem.

Iespēja savu risinājumu prezentēt uz lielās skatuves Finovate Europe 2019 pasākumā un iepazīstināt ar to minētos tehnoloģiju un mediju gigantus nav vienīgais UX Design Agency panākums. Kompānijas radītais Light Bank risinājums ieguvis arī zelta apbalvojumu London Design Awards 2018 pasākumā, kā arī bijis starp Latvijas labākajiem uzņēmumiem Eksporta un inovācijas balvas pasniegšanas ceremonijā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!