Norisināsies nākotnes tehnoloģijām un risinājumiem veltīta konference

Norisināsies nākotnes tehnoloģijām un risinājumiem veltīta konference

Laikā, kad tehnoloģijas attīstās aizvien neiedomājamākā ātrumā, lielākais izaicinājums privātajam sektoram ir pieskaņoties šīm pārmaiņām un pēc iespējas gudrāk, efektīvāk un pārdomātāk izmantot jaunos risinājumus savā labā, lai saglabātu konkurētspēju gan lokāli, gan globāli. Jau gads vien mūsdienās var atnest milzīgas pārmaiņas un nekad neredzētas tendences tehnoloģiju pasaulē. Kādas tās būs šogad, kā ietekmēs dažādus uzņēmuma segmentus, un kādiem izaicinājumiem uzņēmumam jābūt gatavam jau tuvākajā nākotnē, būs iespēja noskaidrot 30. janvārī BiSMART rīkotajā konferencē “Nākotnes tendences”.

Ar šī gada un tuvākās nākotnes tehnoloģiju tendencēm, par ko jābūt lietas kursā ikvienam uz konkurētspēju un attīstību virzītam uzņēmumam, varēs iepazīties jau 30. janvārī, kad viesnīcā “Riga Islande Hotel” norisināsies biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART rīkotā konference “Nākotnes tendences”.

Pasākumā pieredzes bagāti jomas speciālisti iepazīstinās ar jaunumiem un izaicinājumiem, ko uzņēmējam sola 2020. gads un atklās, kādas tendences noteiks tehnoloģiju pasaules virzību jau pēc pāris gadiem.

Konferencē īpaši gaidīti būs BiSMART partneri, BiSMART partneru klienti, VIP viesi, lielo uzņēmumu vadītāji, augstākais menedžments, mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji un īpašnieki.

Konferencē aplūkotās tēmas ļaus ieskatīties tajā, kāda būs pārdošanas automatizācija, ar ko iepazīstinās Mailigen veiksmes menedžeris Gints Branks. Nākamās piecgades trīs būtiskākās digitalizācijas tendences atklās Digital Mind valdes priekšsēdētājs Ingemārs Liakovičus. Par to, kā atrast īsto riska un peļņas kompromisu, pastāstīs Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa. Ģeopolitiskie notikumi vistiešākajā veidā ietekmē katru valsti, katru biznesu un segmentu, tomēr jautājums paliek – kāda būs jaunās pasaules kārtība un kā tā ietekmēs Latviju? Uz šo jautājumu atbildi palīdzēs rast laikraksta “Diena” žurnālists Andis Sedlenieks. Plānojot reklāmu internetā, ir kārdinājums pakļauties pasaules tendencēm un aktīvi izmantot Google un Facebook savā komunikācijā, pastumjot malā labus vietējos medijus. Par globālo trīsvienību pret vietējiem medijiem un kā izdarīt pareizo izvēli, pastāstīs OMD Latvija direktors Vadims Barisons. Tās ir tikai dažas no tēmām, kas tiks aplūkotas konferencē.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!