Gaidāms, ka šogad Android pielikumi pirmoreiz ienesīs vairāk līdzekļu, nekā iOS pielikumi

Gaidāms, ka šogad Android pielikumi pirmoreiz ienesīs vairāk līdzekļu, nekā iOS pielikumi

Apple iekārtu lietotāji 2017. gadā par pielikumiem un abonēšanas maksās visā pasaulē iztērēs aptuveni 40 miljardus ASV dolāru, kamēr Android iekārtu lietotāji – 41 miljardu dolāru, prognozē kompānija App Annie, kas nodarbojas ar datu par mobilajiem pielikumiem apstādi un analīzi. Tostarp ar Google Play starpniecību tiks iegādātas un lejupielādētas lietotnes par 21 miljardu dolāru.

Līdz ar to 2017. gads varētu kļūt par pirmo, kad operētājsistēmai Android paredzētie pielikumi nesuši lielākus ienākumus, nekā iOS paredzētie pielikumi, un nākotnē šī tendence kļūs tikai izteiktāka. 2016. gadā, atbilstīgi App Annie aplēsēm, pārdošanu apjomi App Store sasniedza 34 miljardus dolāru, kamēr par Android paredzētajiem pielikumiem tika iztērēti vien 27 miljardi dolāru, pie kam neraugoties uz faktu, ka iOS ir uzstādīta uz 17,7%, bet Android – uz vairāk par 80% visas pasaules mobilo ierīču.

Kompānija arī prognozē, ka uz ierīcēm ar iOS šajā gadā tiks lejupielādēti 42 miljardi dažādu pielikumu, kamēr uz ierīcēm ar Android operētājsistēmu – 308 miljardi pielikumu. 2016. gadā šie rādītāji bija attiecīgi 29 miljardi un 118 miljardi pielikumu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!