Latvijas ārpakalpojumu uzņēmums gatavojas miljonu lielam pasūtījumu apjomam

Latvijas ārpakalpojumu uzņēmums gatavojas miljonu lielam pasūtījumu apjomam

ASV iepirkšanās svētki black friday, kas norisināsies jau šo piektdien un kas simboliski iezīmē Ziemassvētku iepirkšanās laika sākumu, kā arī Ziemassvētki ne vienam vien tirdzniecības un pārdošanas nozares uzņēmumam sagādā darba pilnas rokas ik gadu. Kā norāda Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks – tas ir saspringts laiks arī Latvijas drukas ārpakalpojumu uzņēmumam Printful, kurš savu darbību izvērsis ne vien Latvijā, bet arī ASV un Meksikā.

Tas, ka Latvijas drukas ārpakalpojumu milzim šis ir krietni vien aizņemtāks laiks nekā parasti, pierāda prognozes par gaidāmo pasūtījumu skaitu. Aprēķināts, ka, piemēram, black friday dienā ASV, Meksikā un Latvijā kopumā tiks pasūtīts divas reizes vairāk produktu nekā parasti. Vēl grandiozāki pasūtījumu apgriezieni tiek plānoti tieši uz Ziemassvētku laiku.

Ņemot vērā lielo klientu aktivitāti pērn, uzņēmums šogad plāno nodrukāt aptuveni pusotru miljonu produktu.

Jāpiebilst, ka Printful piedāvā ne vien produktu drukas pakalpojumus, bet pasūtīto preci arī piegādā līdz pat klienta namdurvīm. Uzņēmums piedāvā vairākas e-komercijas platformas, kas klientam dod iespēju piegādes izmaksas noteikt tiešsaistē. Kā skaidro uzņēmuma pārstāvji – šādu pieprasījumu veikšana veido API (Application Programming Interface) pieprasījuma ķēdi. No sākuma klienta e-komercijas platforma savienojas ar Printful API un nosūta pieprasījumu par konkrētajām piegādes izmaksām. Pēc tam Printful veic tālākus API pieprasījumus sūtījumu piegādes partneriem. Tālāk notiek rezultātu iegūšana, apkopošana un to nosūtīšana klientam. API ķēde ir izstrādāta tā, lai viss notiktu bez aizķeršanās un klients tiktu apkalpots bez problēmām, neatkarīgi, kurā pasaules valstī tas atrodas.

Printful izveidojis sadarbību arī ar vairākām e-komercijas platformām, piemēram, Shopify, Amazon, Etsy un citiem. Ar automatizētu produktu izveidi, pasūtījumu izpildi un saņemšanu, palielinot un padarot ērtākas klientu iepirkšanās iespējas.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!