Martā norisināsies bezmaksas IT pakalpojumu un pārdošanas apmācības

Martā norisināsies bezmaksas IT pakalpojumu un pārdošanas apmācības

Programmatūras testēšanas uzņēmums “TestDevLab” jau vairākās Latvijas pilsētās piedāvājis iespēju bezmaksas apgūt programmatūras testēšanas pamatus. Nu ikviens interesents aicināts pieteikties vēl vieniem bezmaksas kursiem “TestDevLab Sales School 2020” un pāris dienu laikā apgūt IT pakalpojumu un produktu pārdošanas pamatus.

TestDevLab Sales School 2020 apmācības norisināsies TestDevLab Rīgas birojā no 16. līdz 20. martam, un tām aicināti pieteikties visi tie, kam interesē IT joma un pārdošana, vēlas kļūt par veiksmīgiem B2B pārdošanas speciālistiem un strādāt ar pasaules līmeņa kompānijām. Iepriekšēja pieredze pārdošanas jomā nav obligāta, tikmēr krietni svarīgāka ir motivācija un vēlme īsā laikā uzņemt krietnu zināšanu devu. Arī par apmācībām nepieciešamajiem resursiem dalībniekiem nebūs jāsatraucas, jo par visu vajadzīgo kursu veiksmīgai apguvei parūpēsies TestDevLab.

Dalībniekiem nepieciešamās zināšanas un prasmes sniegs pieredzējuši jomas speciālisti, piedāvājot kursu apgūt gan teorētiskā, gan praktiskā līmenī. Teorētiskajās nodarbībās apmācību dalībnieki ieskatīsies IT pakalpojumu un produktu pārdošanas pamatos un metodēs, kas ļauj piesaistīt arī ārvalstu klientus. Tiks apgūti arī B2B pārdošanas pamatprincipi, dalībnieki iepazīs mūsdienīgus digitālos pārdošanas rīkus un centīsies izprast pārdošanas ciklu no potenciālo klientu atlases līdz pat līguma noslēgšanai un klientu pārvaldībai.

Savukārt, kursu praktiskajā daļā dalībnieki pildīs reālajam IT pakalpojumu un produktu pārdošanas procesam pietuvinātus uzdevumus, kā arī darba gaitā pielietos modernus digitālos rīkus. Dalībnieku sniegums praktiskajās nodarbībās arī būs noteicošs, kāpjot augstāk pa karjeras kāpnēm – labākajiem kursu absolventiem tiks piedāvātas apmaksātas prakses iespējas uzņēmumā “TestDevLab”.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!