Pircēji Singapūrā var iepazīt pilnībā automatizētu iepirkšanās procesu

Pircēji Singapūrā var iepazīt pilnībā automatizētu iepirkšanās procesu

Kamēr gan Latvijas, gan citu pasaules valstu klienti tikai sāk iepazīt daļēji automatizēto iepirkšanos ātrās ēdināšanas vietās, iedzīvotājiem Singapūrā tikusi iespēja pakāpties vienu līmeni augstāk. Londonas uzņēmums Deliveroo Singapūrā radījis jauna koncepta gastrotirgu, kurā tā klienti var iegādāties maltīti pilnībā bez apkalpojušā personāla līdzdalības.

ASV finanšu un biznesa ziņu medijs Business Insider informēja, ka uzņēmuma Deliveroo izveidotais, pilnībā automatizētais gastrotirgus Deliveroo Food Market tika atvērts aizvadītās nedēļas 12. martā. Tajā iespējams nogaršot dažādu tautu virtuves ēdienus, piemēram, grieķu souvlaki, japāņu suši un sašimi, tāpat tur iespējams iegādāties arī ierastos un iecienītos burgerus dažādās variācijās.

Pats ēdiena pasūtīšanas process ir gaužām vienkāršs un līdzīgs kā daļēji automatizētos ēdināšanas punktos.

Konkrēti Deliveroo Food Market klients savu pasūtījumu var veikt, izmantojot vienu no pieciem ekrāniem. Kad pasūtījums izdarīts, tad uz ekrāna parādās pircēja vārds un pasūtījuma statuss. Atšķirības ir procesā, kā klients saņem savu pasūtījumu. To pircējam iedod nevis kāds no apkalpojošā personāla, bet gan tas tiek ievietots īpašā plauktā, uz kura displeja uzrakstīts maltītes saņēmēja vārds. Lai saņemtu pasūtīto, klientam atliek vien divreiz pieskarties displejam un atvērt konkrēto plauktu.

Tātad viss process sākot no pasūtījuma izvēles līdz pat tā saņemšanai notiek pilnībā bez komunikācijas un interakcijas ar apkalpojošo darbinieku. Vienīgā vieta, kur darbinieki vajadzīgi, ir tur, kur notiek ēdiena sagatavošana un salikšana attiecīgajās porcijās attiecīgajam klientam.

Jāpiebilst, ka šis ir jau otrais Deliveroo šāda koncepta gastrotirgus. Pērn pirmais Deliveroo Food Market tika atvērts Honkongā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!