Promoty, starpnieks tūkstošiem Latvijas satura veidotāju, plāno piesaistīt finansējumu pusmiljona eiro apmērā

Promoty, starpnieks tūkstošiem Latvijas satura veidotāju, plāno piesaistīt finansējumu pusmiljona eiro apmērā

“Promoty”, tirgusplacis, kas savieno sociālo tīklu influencerus ar mazumtirdzniecības zīmoliem, ir uzsācis kampaņu “Funderbeam” investīciju platfomā ar mērķi piesaistīt 500 000€ lielu finansējumu. Tas tiks ieguldīts produkta attīstīšanā un uzņēmuma paplašināšanā piecos jaunos tirgos Ziemeļeiropā.

Promoty šobrīd darbojas Latvijas, Igaunijas un Somijas tirgos. Latvijā platformai ir pievienojušies vairāk nekā 5200 influenceri un tādi pazīstami zīmoli kā “Wolt”, “Pasta Zara”, “Cheetos” un “Parfois”. Wolt mārketinga vadītāja Latvijā Elīza Jaka uzsver, ka tas noteikti atvieglojot aizņemto mārketinga vadītāja ikdienu. Promoty palīdz papildināt Wolt esošo vēstnešu loku ar jauniem un pavisam ērtā veidā. Viņasprāt, tas esot lielisks rīks, lai popularizētu savas mārketinga kampaņas ar papildus komunikāciju Instagram lietotnē.  

Promoty dibinātāji ir Aleks Koha un Leonardo Romanello. Būtiski, ka Estonian Chamber of Commerce Kohu pagājušajā gadā atzina par vienu no desmit nozīmīgākajiem jaunajiem uzņēmējiem. Pašreizējo Promoty klientu vidū ir uzņēmumi “Circle K”, “SEB”, “Swedbank”, “Wolt” un daudzi citi. Pagājušajā gadā Promoty platforma tika izmantota arī sabiedriskā sektora iniciatīvām, lai veiktu mārketinga aktivitātes Igaunijas Republikas 100. gadadienas svinību ietvaros. Klientu skaitā ietilpst arī aģentūras, kā, piemēram, “Havas” un “Mediabrands”. Havas sociālo mediju speciāliste Kelly Maltsaar uzsver, ka -

Promoty ir mainījis influenceru tirgu, un šobrīd pareizā influencera atrašana ir ātra un vienkārša.

Ja agrāk tas prasīja nedēļas, lai apspriestu visas detaļas, tad tagad sadarbību iespējams sākt dažu dienu laikā.

Lai vēl vairāk palielinātu konkurences priekšrocības, Promoty plānā ietilpst produkta attīstība, kas ietver sevī četras izmaiņas: pāreja uz abonēšanas modeli; klientu skata attīstība, kurā iespējams redzēt influenceru sekotāju statistiku, balstoties uz demogrāfiskajiem rādītājiem; rīks ilgtermiņa kampaņām, kas atbilst klientu vajadzībām; un automatizētas krāpniecības atklāšanas sistēmas integrācija.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!