Tiešsaistes kursos atklāj mazos knifus, kas klientu padarīs patiesi laimīgu un lojālu

Tiešsaistes kursos atklāj mazos knifus, kas klientu padarīs patiesi laimīgu un lojālu

Ikvienam, kurš nodarbojas ar uzņēmējdarbību, jāsaprot, ka klients vēlas ne tikai kaut ko iegādāties, bet kopā ar pirkumu saņemt arī karaļa cienīgu pieredzi (Costumer experience - CX). Jautājumiem un risinājumiem par klientu pieredzi vajadzētu būt katra uzņēmuma dienas kārtībā. Tomēr, ja zināšanu krātuvītē vēl nav atradusies pareizā klienta laimes formula, tad īstais variants būs tiešsaistes kursi, kuros iespējams atklāt visus noslēpumus par klienta pieredzi.

Tiešsaistes kursi “Online Training & Certification: Customer Experience 101” domāti tiem, kuri sper pirmos soļus uzņēmējdarbībā vai arī vienkārši vēlas uzlabot un nedaudz piepucēt attiecības ar saviem klientiem, padarot tos ne tikai laimīgus, bet arī lojālus.

Šajos kursos būs iespēja apgūt prasmes par to, kā labāk izzināt savu klientu vēlmes un apkalpot tos, ņemot vērā arī individuālas vajadzības.

Tāpat apmācības sniegs dziļāku izpratni par to, kāpēc CX ir svarīga biznesam un dos iespēju iemācīties, kā papildus pirkumam sniegt savam klientam pozitīvu iepirkšanās pieredzi un veicināt atkārtotu pirkumu veikšanu. Lai gan sākumā kursi sākas ar galveno klientu pieredzes teoriju izzināšanu, saturs ātri vien aizved pie veiksmīgas klientu pieredzes stratēģijas veidošanas pamatiem.

Tiešsaistes apmācībās iegūtās zināšanas ikviens varēs pielietot arī praktiski. Piemēram, nodarbībās būs jāmācās pašiem veidot un pārvaldīt CX programmas, izmērīt CX panākumus, izveidot klientu apmierinātības aptaujas un plānot klienta dzīves ciklu. Apmācību beigās ikviens saņems sertifikātu, kas apliecinās gatavību iepriecināt klientus ikreiz no jauna.

Parasti šāda veida kursi maksā vairākus simtus eiro. Taču šobrīd ikviens Online Training & Certification: Customer Experience 101 tiešsaistes kursus var iegādāties ar 90% atlaidi jeb par 59 dolāriem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!