Vasaras periodā interneta lietotāji visaktīvāk iepērkas dienas pirmajā pusē

Vasaras periodā interneta lietotāji visaktīvāk iepērkas dienas pirmajā pusē

Internetveikala 220.lv mārketinga vadītāja Kristīne Kalēja, balstoties uz jaunākajiem 220.lv datiem par iepirkšanās paradumu atšķirībām internetveikalos vasarā un ziemā, norāda, ka vasarā aktīvākais laiks, kad interneta lietotāji iepērkas tiešsaistē, ir dienas pirmā puse no pulksten 11:00 līdz 14:00. Pircēji, kas internetveikalos iepērkas šajā laika posmā, veido aptuveni 1/3 no kopējā dienas pircēju skaita. Apskatot iepirkšanās tendences internetveikalos ziemas mēnešos, var novērot būtiskas atšķirības, salīdzinot ar vasaras mēnešiem. Attiecīgi ziemas periodā visaktīvākais laiks, kad interneta lietotāji iepērkas internetveikalos, ir vakara stundas no pulksten 20:00 līdz 21:00.

Izmaiņas pircēju paradumos internetveikala 220.lv speciālisti saskata regulāri - pārmaiņas apkārtējā vidē ietekmē sabiedrības vajadzības, kas atainojas pirkumos.

Uzņēmums nesen ziņoja, ka pieprasījums pēc ventilatoriem ir audzis desmitkārtīgi, savukārt pieprasījums pēc kondicionieriem audzis 15 reizes, salīdzinot ar šo pašu laika periodu 2017. gadā.

Vērts pieminēt, ka joprojām Latvijā un arī citviet pasaulē visaktīvāk pirkumus internetā veic sievietes. Pēc jaunākajiem 220.lv datiem - lielākā daļa jeb 65% pircēju veido sievietes. Jāatzīst, ka tas nemazina pieprasījumu pēc precēm, kas ir paredzētas vīriešu auditorijai, jo bieži vien pirkuma veicēja ir sieviete.   

Jāpiebilst, ka 2017. gadā internetveikals 220.lv tika atzīts par Mīlētāko zīmolu starp Latvijas interneta veikaliem, kā arī kopumā mīlētāko Latvijas zīmolu topā, ieņemot augsto 37. vietu (+80 vietas uz augšu gada laikā).

Saskaņā ar Gemius AdHoc pērnā gada maijā veikto pētījumu, www.220.lv atzīts par iecienītāko interneta veikalu Latvijā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!