ATOM: Rīdzinieki elektriskos nomas skūterus izmanto saudzīgi

ATOM: Rīdzinieki elektriskos nomas skūterus izmanto saudzīgi

Aprīlī Rīgā darbu testa režīmā un ar aplikāciju tikai iOS programmatūras tālruņos uzsāka elektrisko skūteru nomas platforma ATOM. Tagad aplikācija darbojas arī ar Android tālruņiem. Līdz šim rīdzinieki ar ATOM elektriskajiem skūteriem jau nobraukuši 3000 km. Tos, kuri vēl nav uzdrošinājušies izmantot šos transportlīdzekļus, tiek aicināti uz iepazīšanās pasākumu 25. aprīlī plkst. 18.00 koprades telpās "People Work.

Runājot par elektrisko skūteru izmantošanu, viens no ATOM dibinātājiem un uzņēmuma vadītājs Arturs Burņins norādīja, ka ir lasījis dažādus briesmu stāstus par to, kā cilvēki citās valstīs nesaudzīgi izturas pret elektriskajiem skūteriem - met upē, atstāj, kur pagadās. Turpretī rīdzinieki esot pieklājīgi un saudzīgi – nav bijuši gadījumi, kad skūteri bojāti, un arī pēc izmantošanas tie tiek novietoti paredzētajās vietās.

Līdz šim ATOM skūteru lietotāji visbiežāk sūdzējušies par slēdzeņu darbību. Problēmas ar tām rodas, jo cilvēki steidzas. Tāpēc vienmēr ir jāatceras, ka mobilajā tālrunī ir jābūt ieslēgtam Bluetooth. Nospiežot atslēgšanas pogu uz slēdzenes, tālrunī parādīsies iespēja to "atbloķēt". Izvēloties šo iespēju, būs dzirdams signāls un slēdzenei vajadzētu atvērties. Ja tā nenotiek, slēdzene ir cieši jāaizver un jāatkārto atslēgšanas process. Visbiežāk slēdzenes neatvēršanos izraisa fakts, ka iepriekšējais lietotājs nav līdz galam to aizvēris.

Ilgākais brauciens līdz šim pēc ATOM skūtera izmantošanas vienā reizē ir bijis 30 kilometri un ildzis 3 stundas.

Tas šobrīd arī ir maksimālais akumulatora darbības ilgums braukšanas režīmā. Šobrīd tiek testēti jauni akumulatori, kas ļaus veikt pat 35 kilometrus ar vienu uzlādes reizi.

Maksimālā samaksa ar dienas abonementu par skūtera izmantošanu vienam braucienam neatkarīgi no attāluma paliks nemainīga - 14 eiro. Viens brauciens ir, kad skūteris tiek paņemts un pēc tam novietots stāvvietā. Ja tas tiek paņemts vēl vienu reizi tajā pašā dienā, tad tas tiek fiksēts kā nākamais brauciens.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!