Gada beigās samaksāt par degvielu varēs gudrāk un ātrāk

Gada beigās samaksāt par degvielu varēs gudrāk un ātrāk

Mobilās lietotnes kā ērtu risinājumu pakalpojumu apmaksai, informācijas iegūšanai, bonusu saņemšanai, pat gudrās mājas pārvaldīšanai un citām ikdienas vajadzībām piedāvā aizvien vairāk dažādu uzņēmumu, valsts pārvaldes iestāžu. Arī degvielas tirgotājs “Neste Latvija” iesoļojis viedo maksājumu jomā un šī gada beigās saviem klientiem piedāvās degvielu apmaksāt ar aplikācijas palīdzību.

Pēc Neste Latvija pārstāvju sniegtās informācijas - mobilajai lietotnei, ko degvielas tirgotājs plāno atklāt šī gada beigās, varēs pievienot gan bankas karti, gan arī Neste klienta karti. Brīdī, kad būs nepieciešams ieliet degvielu, klientam vairs nebūs sava bankas un klienta karte jāliek automātā. Tā vietā vajadzēs atvērt Nestes mobilo aplikāciju un ar tās starpniecību jāaktivizē vajadzīgais degvielas sūknis un jāuzpildās. Tā, kā mobilajā lietotnē jāpievieno sava bankas karte, tad pabeidzot degvielas uzpildi, apmaksa tiks veikta automātiski caur Nestes aplikāciju.

Neste Latvija valdes loceklis Armands Beiziķis norādījis, ka ir vēlme visu paveikt uzreiz, lai jauno pakalpojuma saņemšanas pieredzi klientiem varētu piedāvāt jau šogad. Taču līdz tam jāiziet cauri stingro autorizācijas un banku prasību izpildei, kas, pēc A. Beiziķa teiktā, esot pats svarīgākais risinājuma ieviešanā. Viņš arī piebilda, ka gan Somijā, gan Igaunijā Nestes mobilās lietotnes funkcijas iespējams jau praktiski pielietot. Klienti Somijā aplikācijai var pievienot gan bankas, gan Neste klienta karti, kamēr Igaunijā mobilajā lietotnē pagaidām tiek akceptēta tikai bankas karte.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!