Garšīgā veidā prezentēti jaunie Nokia telefonu modeļi

Garšīgā veidā prezentēti jaunie Nokia telefonu modeļi

Pasākumā piedalījās mediju pārstāvji, blogeri, viedokļa līderi. Visiem bija iespēja pārbaudīt darbībā jaunos telefonus, novērtēt to kvalitāti, atraktīvumu un viedumu. Pasākuma dalībnieku favorīts bija kā fēnikss no pelniem atdzimušais Nokia 8110, kurš ieguvis jaunu, dzeltenu krāsu, pateicoties kurai, arī iesauku - „banāntelefons”. Šī modeļa telefonu savā īpašumā arī varēja iegūt izveicīgākais leģendārās Snake spēles spēlētājs.

Jaunos Nokia telefonu modeļus prezentēja HMD vadītājs Polijā, Ukrainā un Baltijas valstīs Roberts Sivierski (Robert Siewierski) un HMD Produktu mārketinga vadītāja Centrāleiropā un Austrumeiropā Ališja Rdžaneka (Alicja Rdzanek).

Roberts Sivierski uzsvēra, ka jaunā Nokia modeļu līnija veidota pēc konkrētiem dizaina kritērijiem un materiāliem, nodrošinot augstu kvalitāti. Jaunajos modeļos arī akcentēts tāruņu izturīgums un uzticamība, ko tik ļoti novērtē viedierīču lietotāji. Ališja Rdžaneka jaunos Nokia telefonu modeļus akcentē kā zīmola tradīciju turpinātājus un tālruņus, kas piedāvā jaunu pieredzi tā lietotājam.

Līdzās jauno Nokia modeļu novērtēšanai, pasākuma visiem tika piedāvāti šefpavāra Raimonda Zommera gatavotie kulinārie pārsteigumi - pieci dažādi saldējumi, kuri ar formas, garšas, krāsas palīdzību reprezentēja katru no  jaunajiem Nokia modeļiem. Piemēram, dzeltenajam 8110 modelim par godu tika pagatavots banānu saldējums, pasniedzot to banāna mizā.  Nokia 7 plus modelim, kas pieejams baltā vai melnā krāsā, atbilstoši krāsām un īpašībām tika pasniegts melns vaniļas saldējums ar balto šokolādi.

Pirmo reizi šie pieci  Nokia modeļi tika prezentēti februārī Barselonā notikušajā kongresā  „Mobile World Congress” (MWC), kurā saņēma vairākas prestižas balvas. Latvijas iedzīvotāju novērtējumam  tirgū jaunie Nokia modeļi parādīsies no 7. maija, bet atjaunotais 8110 modelis būs pieejams jūnijā.

Uzņēmums HMD ir Nokia tālruņu mājvieta, kura galvenais birojs atrodas Somijā. HMD ir Nokia licences turētājs un izmanto to gan tālruņos, gan planšetdatoros.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!