Iepazīstina ar pieciem jauniem Nokia tālruņiem

Iepazīstina ar pieciem jauniem Nokia tālruņiem

Turpinot nodrošināt nevainojamu, drošu un modernu Android pieredzi, HMD Global paziņoja, ka kļūst par pirmo globālo partneri ar pilnu ierīču līniju , kas izmanto Google piedāvāto Android One programmu. Nelokāmā apņemšanās nodrošināt nevainojamu, drošu un modernu Android pieredzi nosaka, ka Nokia viedtālruņi ir lieliski piemēroti globālajai programmai.

Papildu šiem pārsteidzošajiem, jaunajiem Android viedtālruņiem, tiek piedāvāts arī ikoniskais Nokia 8110 , kas nodrošina 4G pieslēgumu, aplikācijas, ieskaitot Google Maps, Google Search, Facebook un Twitter, un atbīdāmā tālruņa atgriešanos.

Nevainojams, drošs un moderns tālrunis ar Android One versiju
Trīs jaunie Nokia viedtālruņi - Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus un jaunā Nokia 6 - pievienojas Android One ģimenei, piedāvājot augstas kvalitātes programmatūras pieredzi, ko izstrādājusi Google. Ikviens no tālruņiem laika gaitā saglabās aktualitāti, pateicoties AI nodrošinātajām inovācijām un augstākā līmeņa drošībai, ko sniedz Google. Ar Android programmatūru šiem Nokia viedtālruņiem nebūs nepieciešamas nekādas nevajadzīgas UI izmaiņas vai slēptie procesi, kas tērē akumulatora jaudu vai palēnina tālruņa darbību. Tāpēc jūs varēsiet izbaudīt sava jaunā telefona darbību ilgāk. Katrs tālrunis tiek piedāvāts ar noteiktu skaitu iepriekš uzstādītām lietotnēm, lai sniegtu jums lielāku ietilpību, kā arī inovācijas, kas palīdzēs jums būt priekšgalā.

Ar Android Oreo™ jūs varēsiet izbaudīt jaunākās funkcijas, tajā skaitā funkciju attēls-attēlā (Picture-in-Picture) vairāku uzdevumu veikšanai vienlaikus, Android Instant lietotnes, kas piedāvā izmantot dažādas lietotnes ar minimāliem traucējumiem, 60 lieliskas, jaunas emocijikonas un funkcijas, kas pagarina baterijas izmantošanas laiku, ierobežojot lietotņu darbību fonā.

Četri jauni Nokia Android viedtālruņi un piedāvājuma paplašināšana:

Nokia 8 Sirocco: īpaši kompakts un jaudīgs viedtālrunis īsteniem faniem
Nokia 8 Sirocco elegantais dizains un kompaktais stils radīts, iedvesmojoties no bagātā Nokia tālruņu dizaina mantojuma. Šis viedtālrunis ir lielisks meistarības un inovāciju apvienojums. Tālrunis piedāvā dažādas stāstu stāstīšanas funkcijas, tajā skaitā Dual-Sight, ZEISS optiku un rūpīgi uzstādītas akustikas funkcijas ar Nokia telpisko skaņu. Nokia 8 Sirocco ir īpaši kompakts un jaudīgs, un neapšaubāmi mūsu skaistākais viedtālrunis līdz šim.

Tā liekto stikla apdari apņem precīzi izstrādāts nerūsējošā tērauda rāmis, kas apvienot spēku un skaistumu. Nokia 8 Sirocco ir tikai 2 mm plāns tā malās un piedāvā liektu pOLED 2K 5,5 collu ekrānu ar nelielām šķautnēm un liektām līnijām, radot īpaši kompaktu profilu.

Tā nerūsējošā tērauda rāmis ir 2,5 reizes izturīgāks kā 6000 sērijas alumīnijs, un tā 3D Corning Gorilla Glass 5 viedtālruņa aizsargstikls ir pietiekami izturīgs, lai izturētu ikdienišķus kritienus. Pateicoties uzlabotajam tvērienam, ko nodrošina divkārši pulēts (diamond) nerūsējošā tērauda rāmis, tas ir drošāks un perfekti līdzsvarots.

Fiksējiet ikvienu detaļu, pateicoties Nokia 8 Sirocco duālajiem aizmugurējiem sensoriem ar ZEISS optiku, kas apvieno īpaši jūtīgu, platleņķa primāro kameru, kas nodrošina lielisku sniegumu arī ierobežotas gaismas apstākļos, un sekundāro 13MP sensoru ar 2x optisko tālummaiņu. Pro Camera režīmā jūs iegūsiet pilnu manuālo kontroli pār ikvienu attēlu, palīdzot jums uzņemt profesionālus attēlus.

Nokia 8 Sirocco būs pieejams no aprīļa sākuma par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €749, neskaitot nodokļus un citus maksājumus.

Nokia 7 Plus: paraugs ikvienam
Nokia 7 Plus ir izstrādāts tiem, kas rada. Viedtālrunis piedāvā ekrānu, jaudu, dizainu un funkcijas, kas palīdz radīt lielisku saturu. Šis viedtālrunis apvieno inovatīvu optisko aprīkojumu un attēlu algoritmus. Nokia 7 Plus fiksē mirkļus fotogrāfijās, kas izskatās tik reālas kā dzīvē. Ar uzlabotu Dual-Sight funkciju, duālie aizmugurējie sensori ar ZEISS optiku apvieno īpaši jūtīgu 12MP platleņķa primāro kameru izcilai veiktspējai gan ierobežotas gaismas, gan īpaši spilgtas gaismas apstākļos, un sekundāro 13MP kameru, kas nodrošina 2x optisko tālummaiņu tiem brīžiem, kad jūs vēlētos būt tuvāk.

Lai saņemtu un izbaudītu saturu vēl ilgāk, Nokia 7 Plus ir iekļauta jaudīgā Qualcomm® Snapdragon ™ 660 mobilā platforma. Tā ir optimizēta un integrēta, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju un baterijas darbību, pat ja jūs pārraidiet savus #Bothie videoklipus tiešraidē Facebook vai YouTube. Optimizēts, lai katru reizi iegūtu tik daudz jaudas no jau tā jaudīgā 3800 mAh akumulatora, Nokia 7 Plus nodrošina pārsteidzošu 2 dienu baterijas darbības laiku.

Tā viegli liektā aizmugure un slaidās malas sniedz jums liela ekrāna pieredzi ērtā un vienkāršā rāmī. Dzīvīgais 6 collu 18:9 Full HD+ ekrāns padara Nokia 7 Plus ideālu tīmekļa un sociālo tīklu pārlūkošanai, kā arī spēlēm un izklaidēm, sniedzot vairāk satura tikpat platā ekrānā kā tradicionālie 5,5 collu ekrāni.

Nokia 7 Plus pieejams divās krāsu kombinācijās: melns/varš un balts/varš. Viedtālrunis būs pieejams pārdošanā no aprīļa sākuma par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €399, neskaitot nodokļus un citus maksājumus.

Jaunais Nokia 6: mūsu godalgotais tālrunis kļuvis vēl labāks
Ņemot vērā priekšgājēja veiksmi, jaunais Nokia 6 nodrošina vēl lielāku veiktspēju un lieliskas jaunas funkcijas kompaktākā un izturīgākā korpusā. Par 60% ātrāks nekā tā godalgotais priekšgājējs, Nokia 6 piedāvā uzlabotu Dual-Sight, ZEISS optiku, USB-C ātro uzlādi un kompaktāku ekrāna un korpusa attiecību, kā arī Nokia audio funkcijas un nevainojamu, drošu un modernu Android Oreo™.

Nokia 6 atbilst priekšgājēja precizitātei, pārejot jaunā līmenī ar viengabalainu korpusu, kas veidots no 6000. sērijas alumīnija, kas apstrādāts 11 stundu ilgā anodizācijas un pulēšanas procesā. Tālrunis piedāvā 2.5D ekrānu, kas apstrādāts ar triecienizturīgu Corning® Gorilla® stiklu, tāpēc Nokia 6 kompaktais un uzlabotais korpuss saglabās savu lielisko izskatu ilgāk.

Mūsu inženieri ir integrējuši Qualcomm® Snapdragon™ 630 mobilo platformu, lai nodrošinātu ātru veiktspēju bez traucējumiem, kā arī lielisku baterijas darbības ilgumu.

Tālrunis pieejams trijās krāsu kombinācijās: melns/varš, balts/dzelzs un zils/zelts. Nokia 6 3GB RAM/32GB ROM būs pieejams tirdzniecībā aprīļa sākumā, savukārt 4GB RAM/64GB ROM būs pieejama nedaudz vēlāk. Nokia 6ii būs pieejams tirdzniecībā par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €279, neskaitot nodokļus un citus maksājumus.

Nokia 1: pilnīga Nokia viedtālruņa pieredze, kas pieejama ikvienam
Nokia 1 ir sasniegums tehnoloģiju nozarē. Šis viedtālrunis piedāvā visas viedtālruņa funkcijas kopā ar uzlabotu kvalitāti, ko sagaidāt no Nokia tālruņa, kā arī brīnišķīgu un pazīstamu dizainu mūsu faniem visā pasaulē. Sniedzot piekļuvi tehnoloģijām arvien vairāk cilvēkiem, šis viedtālrunis aprīkots ar Android Oreo™ (Go versija) - Android versiju, kas optimizēta ierīcēm ar 1GB vai mazāku RAM atmiņu. Nokia 1 ir izstrādāts, lai darbotos ātri un bez traucējumiem, tas nodrošina pilnu piekļuvi Google Play™ Store veikalam, lai jūs varētu atrast visas jūsu iecienītākās lietotnes, sākot no WhatsApp, Facebook un Instagram, beidzot ar mobilajām banku lietotnēm. Tāpat viedtālrunis informēs jūs par lietotnēm, kas ir optimizētas lietošanai Android Oreo™ (Go versija).

Ar ikonisko "Nokia smaidu" pilnīgi svaigā iepakojumā jūs varēsiet mainīt sava Nokia 1 izskatu, pateicoties populārajiem Xpress-on apvalkiem, kas pieejami plašā dzīvīgu krāsu gammā. Vienkārši uzlieciet jauno apvalku, un pāris sekunžu laikā jūsu tālrunis iegūs personalizētu stilu. Ikviens apvalks veidots ar tādu pašu precizitāti un uzmanību kā tālruņa oriģinālais apvalks. Krāsainais un izturīgais divu toņu oriģinālais polikarbonāta apvalks ir gatavs stāties pretī ikdienas sitieniem un kritieniem kopā ar tā lielisko dizainu.

Nokia 1 būs pieejams faniem visā pasaulē no aprīļa sākuma silti sarkanā un tumši zilā tonī. Nokia 1 vidējā mazumtirdzniecības cena būs $85, neskaitot nodokļus un citus maksājumus. Xpress-on apvalki būs pieejami atsevišķi debeszilā, pelēkā, dzeltenā un rozā krāsā, un to cena būs, sākot no $7.99.

Oriģināla cienītājiem: Nokia 8110 atgriešanās
Leģendārā Nokia 8110 atgriešanās. Šis 4G atbīdāmais tālrunis būs pieejams ar ikonisko liekto dizainu. Nokia 8110 sniegs jums iespēju atslēgties, izklaidēties un atpūsties, zinot, ka visas viedtālruņa funkcijas jums pieejamas tad, kad tas nepieciešams.

Pazīstamā un viegli lietojamā saskarne piedāvā atbīdāmo mehānismu zvanu saņemšanai un pabeigšanai. Nokia 8110 atbilst Nokia tālruņa precīzajam dizainam, nodrošina izturību un uzticamību. Nokia 8110 piedāvā VoLTE zvanu funkciju un lieliski piemērots ikvienam, kas vēlas ikonisku 4G tālruni vai papildu tālruni. Ar pieeju App Store, tādiem favorītiem kā Google Assistant, Google Search, Google Maps, Facebook un Twitter, iespēju sūtīt un saņemt e-pastus vai importēt kontaktus un sinhronizēt kalendāru ar Outlook vai Gmail. Lai nodrošinātu to nevainojamu darbību, Nokia 8110 piedāvā Qualcomm® 205 mobilo platformu. Un, jā, šis tālrunis piedāvā atjaunotu "Čūskas" versiju.

Nokia 8110 pieejams divās krāsās - tradicionāli melnā un banānu dzeltenā. Nokia 8110 būs pieejams no maija par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €79, neskaitot nodokļus un citus maksājumus.

Florians Zeihe /Florian Seiche/, HMD Global vadītājs, sacīja:
"Šajā laikā pirms gada mēs uzsākām savu ceļojumu. Mūsu fani no mums sagaidīja ļoti daudz, un mēs jutām lielu atbildību, cenšoties nodrošināt Nokia tālruņu standartiem atbilstošus un inovatīvus produktus. Kopš tā laika esam atkārtoti ieviesuši vēl labākas jau mīlētās Nokia ikonas, uzsākuši sadarbību ar seniem un jauniem partneriem, un nodrošinājuši nevainojamu, drošu un modernu Android pieredzi mūsu viedtālruņu portfelī. Pērn mēs esam izplatījuši vairāk nekā 70 miljonus Nokia tālruņus.

Līdz ar portfeļa paplašināšanu, mēs vēlamies saglabāt vienu vīziju: nodrošināt lieliskus Nokia tālruņus, kas atbilst mūsdienu vērtībām un sasniedz fanu gaidas. Šis ir bijis aizraujošs laiks un lūkojoties nākotnē, mēs plānojam paplašināt savu portfeli un dot saviem klientiem plašu Nokia tālruņu klāstu, ko mīlēt, kam uzticēties un uz ko paļauties."

Juho Sarvikas, HMD Global Vecākais produktu vadītājs, sacīja:
"Šodien mēs varam lepni paziņot par mūsu līnijas paplašināšanos, piedāvājot piecas jaunas ierīces, uzstādot jaunus standartus viedtālruņu dizaina jomā ar Nokia 8 Sirocco un piedāvājot mūsu līdz šim vispieejamāko viedtālruni Nokia 1.

Ar šīm jaunajām ierīcēm jūs varēsiet iepazīt mūsu inovatīvo pieeju inženiertehniskajiem risinājumiem, kā arī mūsu spēcīgo mantojumu, sadarbojoties ar ZEISS. Ierīces piedāvā visaugstākās klases materiālus un dizainu. Izcilā tālruņu apdare sniedz uzticamību un izturību, ko tiek sagaidīta no Nokia tālruņa.

Mēs esam lepni, ka ražojam viedtālruņus, kas apmierina reālas patērētāju vajadzības. Mūsu apņemšanās strādāt ar nevainojamu, drošu un modernu Android sistēmu ir pamats mūsu stratēģijai un tiek augstu vērtēta patērētāju vidū. Šodien mēs paceļam šos standartus vēl augstākā līmenī, kļūstot par vadošo Android One programmas partneri visā pasaulē un sniedzot pieredzi, ko nodrošina Google."

Pekka Rantala, HMD Global Viceprezidents un mārketinga vadītājs, sacīja:
"Viedtālrunis ir mūsu ikdienas sastāvdaļa, un cilvēkiem jāzina, ka viņi var paļauties uz savu to. Pagājušajā gadā mēs apsolījām, ka nodrošināsim patiesu Nokia tālruņa pieredzi, kas atbilstu uzticības standartiem, kādi pastāv pret Nokia zīmolu. Šogad, mēs esam priecīgi pievienoties Android One programmai, kas pastiprina mūsu mērķi nodrošināt nevainojamu, droši un modernu Android sistēmu. Šodien, līdz ar portfeļa paplašināšanu, mēs jūtam, ka ikviens var patiesi izvēlēties Nokia tālruni, uz ko paļauties."

Jamie Rosenberg, Viceprezidents, Uzņēmējdarbības nodaļa, Android & Google Play:  "Android One ir lielisks paraugs partnerībai, un šī jauno Nokia viedtālruņu līnija atspoguļo mūsu līdz šim nozīmīgāko partnerību. Tagad lietotāji visā pasaulē varēs atrast ierīci, kas precīzi atbilst to vajadzībām, un saņems augstu kvalitāti, dizaina un programmatūras pieredzi, kas ir gudra, droša un vienkārši lieliska."

Pieejamība:
Nokia 8 Sirocco būs pieejams no aprīļa sākuma par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €749.
Nokia 7 Plus būs pieejams no aprīļa sākuma par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €399.
Nokia 6 būs pieejams no maija par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €279.
Nokia 1 būs pieejams no aprīļa sākuma par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē $85. Xpress-on apvalki būs pieejami atsevišķi debeszilā, pelēkā, dzeltenā un rozā krāsā, un to cena būs, sākot no $7.99
Nokia 8110 būs pieejams no maija par vidējo mazumtirdzniecības cenu pasaulē €79.
Cenas neietver nodokļus un citus maksājumus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!