Iespēja gudrāk un ērtāk pārvaldīt izklaides saturu

Iespēja gudrāk un ērtāk pārvaldīt izklaides saturu

Helio ir zīmols, kas ietver dažādas Lattelecom piedāvātās izklaides satura skatīšanās iespējas. Piemēram, televīzijas platformas, seriālus, filmas, tiešraižu, dažādu TV kanālu, eSporta līgas un citus piedāvātos izklaides pakalpojumus. Viens no jaunumiem būs arī Helio iTV, kas piedāvās interaktīvās televīzijas pakalpojumus.

Helio iTV pakāpeniski līdz maija beigām nomainīs skatītājiem piedāvāto Lattelecom Interaktīvo TV. Skatītājiem tiks nodrošināta mūsdienīgāka, plašāka un pārskatāmāka interaktīvās televīzijas platforma ar papildus noderīgām funkcijām un iespējām.

Pēc uzņēmuma Lattelecom sniegtās informācijas – Helio iTV skatītājiem piedāvās daudz un dažādas iespējas. Viens no risinājumiem ērtākai izklaides satura vērošanai  - tiks piedāvāta iespēja skatīties Helio iTV ne tikai caur televizoru, bet arī ar planšetes un viedtālruņa palīdzību. Vēlāk šī opcija būs pieejama arī datorā.

Vēl viena priekšrocība saistās ar to, ka skatītāji izklaides saturu varēs vērot arī saistītā veidā. Tas nozīmē, ka, piemēram, filmu varēs iesākt skatīties pa televizoru, bet turpināt to vērot varēs no tās pašas vietas citā ierīcē, piemēram, viedtālrunī.

Helio iTV funkcijas piedāvās arī augstu mobilitāti, ar klikšķa palīdzību nodrošinot satura pārnesi no vienas ierīces uz otru. Piemēram, izvēloties attiecīgo saturu, to varēs ērti pārnest no viedierīces uz televizoru. Tāpat būs iespējas visās ierīcēs uzlikt ierakstus, atgādinājumus, atzīmēt saturu, ko vēlāk vēlas noskatīties.

Lattelecom izklaides un komunikāciju pakalpojumu daļas direktore Inga Alika-Strode uzsver, ka aizvien vairāk skatītāju saturu vēro nevis televizorā, bet gan viedierīcē, kā arī vēlas saņemt savām vēlmēm pielāgotu saturu. Viņa arī piebilst, ka Helio iTV būtu gan lietotājam draudzīgāks, gan piedāvātu plašāku pakalpojumu klāstu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!