Izstrādāta lietotne ērtākai darbinieku pusdienu apmaksai

Izstrādāta lietotne ērtākai darbinieku pusdienu apmaksai

Mobilo lietotni Motivio Meals izstrādājis HR tehnoloģiju uzņēmums Motivio. Lietotne tika radīta ar mērķi padarīt uzņēmuma darbinieku pusdienu apmaksu ērtāku un ātrāku. Risinājuma radītāji paredz četru pušu iesaisti – darba devējus, darbiniekus, ēdināšanas pakalpojuma sniedzējus un kasierus vai oficiantus.

Pēc Motivio sniegtās informācijas - lai uzņēmums varētu sākt izmantot Motivio Meals piedāvāto pakalpojumu, vispirms jānoslēdz līgums ar Motivio. Pēc tam darba devējam sistēmā jāievada darbinieku profili un noteiktais budžets pusdienu apmaksai. Kas attiecas uz darbiniekiem – tiem nepieciešams lejupielādēt Motivio Meals savā viedierīcē un autorizēties. Darbinieki mēneša ietvaros iegādājas pusdienas, kuras tiek apmaksātas, izmantojot mobilo lietotni. Lai pusdienas saņemtu, atliek vien noskenēt QR kodu, lai pārbaudītu piešķirto budžetu un reģistrētu pirkumu. Mēneša beigās darba devējs saņem rēķinus par pusdienām.

Motivio Meals piedāvā arī plašu iespēju spektru kā darba devējam, tā arī darbiniekam, lai pusdienu apmaksa un saņemšana būtu vēl ērtāka un arī individualizēta.

Darba devējiem, piemēram, tiek sniegts speciāls atlaižu piedāvājums, kura ietvaros tie var slēgt individuālu vienošanos ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju, un Motivio Meals lietotnē saņemt tikai viņiem pieejamas atlaides. Tāpat darba devējiem ir iespēja vienkāršāk apmaksāt ne vien darbinieku pusdienas, bet arī biznesa maltītes, kurām tāpat ir iespējams piešķirt atsevišķu budžetu.  

Lietotnes izstrādātāji padomājuši arī par prieksrocībām darbiniekiem. Tā kā Motivio Meals neparedz piesaisti vienai konkrētai ēdināšanas vietai, darbiniekiem ir iespēja izvēlēties sev ērtāko un patīkamāko ēdināšanas vietu. Tāpat mobilajā lietotnē tiek uzrādītas katrā ēdināšanās punktā pieejamās akcijas un īpašie piedāvājumi. Neiztrūkstoša ir arī iespēja uzkrāt lojalitātes punktus un izmantot tos atlaides veidā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!