Jabra laidusi klajā jaunās klases bezvadu austiņas – Jabra Engage

Jabra laidusi klajā jaunās klases bezvadu austiņas – Jabra Engage

Jabra Engage austiņu sērija izstrādāta pēc plašiem pētījumiem par problēmām, ar kurām saskaras uzņēmumi, kas orientēti uz komunikāciju pa tālruni.

Izstrādājot jaunu Jabra Engage bezvadu austiņu sēriju, Jabra noteica jaunu standartu zvanu kvalitātei, drošībai un darbinieku skaitam, kuri var vienlaikus izmantot austiņas visu dienu.

Piemēram, zvanu centra operatori, konsultanti, tirdzniecības pārstāvji vai atbalsta dienesta darbinieki.

Šādam personālam klientu apmierinātība kļūst par vienu no galvenajiem darbības rādītājiem, un spēja risināt sarežģītus jautājumus pa tālruni var būt būtiska, lai veidotu un attīstītu biznesa attiecības. Taču, ieliekot darbiniekus trokšņainā vidē, atvērtā tipa biroja telpās, var negatīvi ietekmēt zvana kvalitāti, un šīs problēmas Jabra vēlas risināt ar jauno austiņu sēriju Jabra Engage.

Jabra Engage mērķis ir nodrošināt nozares vadošo bezvadu darbības diapazonu.

Ar bezvadu diapazonu līdz 150 metriem Engage dod darbiniekiem iespēju brīvi pārvietoties pa savu darba vidi, neietekmējot zvanu kvalitāti.

Katrām Engage austiņām ir arī iebūvēts aizņemtības indikators, kas darbojas kā "netraucēt" zīme, ļaujot kolēģiem zināt, ka lietotājs šobrīd ir sarunā, tādējādi samazinot traucējumus. Tāpat Engage sērijai ir uzlaboti trokšņu slāpēšanas mikrofoni un skaļruņi, kas nodrošina kristālskaidru audio skaņu kvalitatīvām sarunām ar klientiem katru reizi, neatkarīgi no tā, cik noslogota ir darba vide apkārt.

Ražotājs apgalvo, ka Jabra Engage ir pavisam jaunās DECT klases profesionālo bezvadu austiņu sērija, kas ietver Engage 65 un Engage 75 austiņu modeļus. Šie modeļi pieejami pieejami Mono, Stereo un Convertible versijās. Līdz piecām ārējām ierīcēm var būt savienotas ar Engage 75 austiņām, kas ļauj pievienot, piemēram, telefonu vai klēpjdatoru, izmantojot Bluetooth. Līdz divām ierīcēm var pieslēgt pie Engage 65 austiņu modeļiem, samazinot nepieciešamo telpu, lai strādātu produktīvi.

Jabra arī saka, ka jaunā Engage austiņu sērija ir tirgus līderis arī zvanu drošības jomā, apvienojot jaunas funkcijas, kas padara tās par vienam no pasaulē drošākajām profesionālajām bezvadu austiņām. Tas ietver autentifikācijas un šifrēšanas funkcijas, kā arī manuālu sapārošanu, kas izveido slepeno saiti starp austiņām un bāzes bloku.

Plašāka informācija 

Austiņas ir iespējams notestēt bez maksas pie Jabra partnera Adventus Solutions. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!