Latvijā attīstīs nākamās paaudzes video satura platformu

Latvijā attīstīs nākamās paaudzes video satura platformu

Paplašināts izklaides iespēju klāsts, viedāka un daudzveidīgāka televīzijas un video skatīšanās pieredze ir tie tehnoloģiju sniegtie labumi, ko novērtē visu paaudžu patērētāji. Lai video satura skatīšanās Latvijā un citviet Baltijas valstis izvērstos par īstu piedzīvojumu un izklaides baudījumu, All Media Baltics un uzņēmums “Atende Software” noslēguši līgumu par jaunākās paaudzes video satura platformas izveidi.

Lielākā mediju grupa Baltijas valstīs “All Media Baltics” kopā ar uzņēmumu “Atende Software” nākuši klajā ar paziņojumu, kas iepriecinās visus video un TV satura baudītājus. Abi uzņēmumi noslēguši līgumu par jaunākās paaudzes video satura platformas izveidi, kas būs pieejama gan Latvijā, gan arī Igaunijā un Lietuvā.

Kā norādījuši abu kompāniju pārstāvji – jaunais pakalpojums sniegs daudzpusīgu un plašu izklaides satura klāstu.

Sākot no vietējā un starptautiskā sporta tiešraidēm, ierakstiem un ziņām līdz pat oriģināliem seriāliem un filmām. Šo un vēl cita veida izklaides saturu būs iespējams noskatīties gan Smart TV, gan arī planšetēs un viedtālruņos.

Kamēr All Media Baltics būs atbildīgs par piedāvāto saturu, uzņēmums “Atende Software” parūpēsies par video platformas darbības un tehniskā atbalsta nodrošināšanu, uzlabos pakalpojuma pieejamību ar redGalaxy tehnoloģiju. Tāpat Atende Software parūpēsies par to, lai jaunās video platformas sniegtās iespējas var izmantot kā Android un iOS operētājsistēmu lietotāji, tā arī Android TV, Samsung Smart TV un LG webOS sistēmu izmantotāji. Video platformas izstrādes gaitā atsevišķa uzmanība tiks pievērsta arī mūsdienās tik aktuālajai satura aizsardzības jomai.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!