Latvijas uzņēmumiem arī Amerika nav par tālu

Latvijas uzņēmumiem arī Amerika nav par tālu

Būt eksportspējīgam, veiksmīgam un konkurētspējīgam uzņēmumam ne vien pašu zemē, bet arī ārpus tās, ir būtisks izaicinājums arī rūdītiem biznesa vadītājiem. Tikmēr Rīgā bāzētais uzņēmums “Mapon” savu darbību vēlas izvērst arī pāri okeānam, fokusējoties uz Ameriku un piedāvājot arī klientiem Latīņamerikā risinājumus, kas ļaus veiksmīgāk un rūpīgāk pieskatīt savu spēkratu.

Uzņēmums “Mapon” savu darbību lielākoties koncentrē uz autoparku vadības un kontroles sistēmu izstrādi. Mapon GPS izsekošanas un autoparku vadības tehnoloģiju risinājumus, piemēram, degvielas kontroli, temperatūras uzraudzību, attālināto telegrāfa datu lejupielādi un analīzi, kā arī GPS izsekošanu izmanto klienti kā Latvijā un Baltijā, tā arī Skandināvijā un citviet. Pašreiz uzņēmuma uzraudzībā atrodas vairāk nekā 73 000 spēkratu, taču pieņemts lēmums “savā aizgādībā pieņemt” arī daļu Amerikas auto plača - jau šogad nolemts sasniegt Latīņamerikas klientus.

Kā norādījis Mapon vadītājs Andris Dzudzilo – uzņēmuma mērķis tuvākajos gados ir uzstādīt 100 000 risinājumu. Šo apjomu plānots sasniegt arī ar ienākšanu jaunos tirgos, tostarp tādos, ko ar vienu soli neaizsniegsi.

Uzņēmums šobrīd koncentrējas uz Latīņamerikas tirgu, kurā nākamgad plānots uzstādīt līdz 7000 Mapon risinājumiem.

Tā kā uzņēmums darbojas auto industrijā, A. Dzudzilo novērojis ekonomikas bremzēšanos arī šajā jomā. Piemēram, salīdzinot ar 2018. gada vasaru, šogad autoparki tiekot atjaunoti, uzlaboti un aprīkoti ar tehnoloģijām krietni mierīgāk, auto īpašniekiem kļūstot taupīgākiem.

Jāpiebilst, ka Mapon klientu lokā šobrīd atrodas tādi uzņēmumi kā “Cemex”, Sanitex” un citi, kā arī Latvijas lielākais autopārvadātājs “Kreiss” un degvielas uzpildes stacija “Circle-K”. Uzņēmums ir viens no Draugiem Group apakšuzņēmumiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!