Zīmols “Apple” drīzumā sastādīs konkurenci norēķinu jomā

Zīmols “Apple” drīzumā sastādīs konkurenci norēķinu jomā

Viens no pasaulē zināmākajiem āboliem - informācijas tehnoloģiju zīmols Apple paziņojis par pilnīgi jauna risinājuma izstrādi – norēķinu sistēmu Apple Pay, kas būs visai daudzfunkcionāla gan iespēju, gan izskata ziņā. Kā norāda ražotāji - lai kļūtu par pilnvērtīgu Apple zīmola izmantotāju, nepieciešams paciesties vēl pāris mēnešus.

Kā norādīts Apple oficiālajā mājaslapā – jaunais norēķinu risinājums atspoguļos visas tās īpašības, kas šim zīmolam ir svarīgas – vienkāršība, caurspīdīgums un privātums. Zināms, ka Apple Pay risinājums būs pieejams divās formās – kā jau ierastā norēķinu karte, kuras dizainu izveidojis pats Apple. Savukārt otra maksājumu forma, protams, būs neviens cits kā Apple iPhone, izmantojot aplikāciju Wallet App.

Apskatot Wallet App mobilo lietotni, var secināt, ka tās lietotājam papildus ērtajiem un ātrajiem norēķiniem tiks sniegtas virkne vēl citu priekšrocību. Piemēram, iespēja samaksāt jebkurā diennakts laikā.

Turklāt par katru veikto pirkumu aplikācijas lietotājs saņems dienas bonusu – procentus no dienā veikto pirkumu summas, ko pats varēs iztērēt pēc saviem ieskatiem, izmantojot iPhone vai arī aizskaitīt uz savu bankas kontu.

Wallet App arī dos iespēju apskatīties, kurās tirdzniecības vietās klients iepircies, uzzināt, kāda naudas summa konkrētajā vietā iztērēta un kādi pirkumi veikti. Vēl viena interesanta un lietotājam noderīga lietotnes funkcija ir visu veikto pirkumu izvietošana dažādās kategorijās, piemēram, izklaide, ēdieni un dzērieni, apģērbs un apavi un citas. Šīs pašas kategorijas arī tiks izmantotas, lai veidotu konkrēta laika posma pārskatu par veiktajiem pirkumiem. Piemēram, apskatoties mēneša kopsavilkumu, lietotājs varēs secināt, kurā no kategorijām iztērēts visvairāk līdzekļu un kurā attiecīgi vismazāk.

Svarīgi, ka Apple Pay maksājumu risinājums ir radīts ar mērķi sniegt lietotājam maksimālu drošību, kas tiek panākta ar Face ID, Touch ID un unikāliem transakciju kodiem. Savukārt fiziskajā Apple norēķinu kartē nav iestrādāts kartes numurs, CVV kods, kartes derīguma termiņš, kas arī sniedz papildus drošību.

Ražotāji arī norādījuši, ka nav jāsatraucas, ja nāktos iepirkties vietā, kur vēl neizmanto Apple Pay risinājumu. Šajā sakarā Apple sadarbojas Mastercard, kura norēķinu sistēma iestrādāta gan Wallet Pay aplikācijā, gan Apple fiziskajā norēķinu kartē.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!